KSW 15 – kogo zobaczymy w ringu??!!

Już 19 marca w Warszawie odbędzie się 15 Konfrontacja Sztuk Walki, w której zobaczymy najlepszych polskich zawodników MMA oraz gwiazdy światowego MMA jakich jeszcze w Polsce nie było.

W ringu pojawi się Mamed Khalidov (21-4-2) a jego przeciwnikiem będzie Matt Lindland (22-8-0), który walczy dla organizacji Strikeforce.

W drugiej walce zobaczymy Jana Błachowicza (12-2-0), który zmierzy się z Rameau Thierry Sokoudjou (10-8-0) walczącym w takich organizacjach jak K-1, Dream oraz Strikeforce.

Trzecim zawodnikiem z Polski, który zaprezentuje się podczas 15 edycji KSW będzie dobrze znany polskiej publiczności Łukasz „Juras” Jurkowski (15-9-0). Rywalem Polaka będzie pochodzący z Finlandii, bardzo doświadczony Toni Valtonen z rekordem (23-11-0).

Drugim Polakiem, który zmierzy się z innym fińskim zawodnikiem będzie Maciej „Highlander” Górski (10-4-0). Jego przeciwnikiem będzie Niko Puhakka (20-11-0), którego mogliśmy już oglądać podczas KSW 14 – Judgement Day.

Kolejną walką będzie pojedynek zawodników reprezentujących barwy Polski i Anglii. Polskę będzie reprezentował Antoni Chmielewski (20-7-0) zaś jego rywalem będzie James Zikić (18-7-2), który gościł już na KSW 12.

Następnym pojedynkiem będzie starcie dwóch Polaków. Na ringu spotkają się Krzysztof Kułak (24-12-2) oraz Michał Materla (13-3-0). Są to bardzo dobrzy i doświadczeniu zawodnicy więc będziemy mogli liczyć na ostry pojedynek.

Organizatorzy KSW zaplanowali także pojedynek dwóch zawodników, którzy doskonale walczą w stójce. Jednym z nich jest Marcin Różalski, który jest jednym z najlepszych polskich zawodników K-1, posiadający także tytuł Mistrz Świata w tej formule walki. Jego przeciwnikiem będzie Paweł Słowiński, który także walczył na światowych ringach trenując swego czasu u legendy K-1 Ernesto Hoosta.

Wśród  wymienionych zawodników zobaczymy również drugiego zawodnika pochodzącego z Czeczenii Aslambeka Saidova (9-2-0)dzięki wygranych walkach w turnieju KSW Extra 2 – President Cup.Przeciwnikiem Saidova będzie Niemiec Ruben Crawford (8-1-0).

27 thoughts on “KSW 15 – kogo zobaczymy w ringu??!!

  1. Miła niespodzianka z Lindlandem choć ostatnio nie jest w formie(50sek z Lawlerem) to jest to solidny przeciwnik – być może Mamed wygryzie jego miejsce w Strikeforce:-) ciekawi mnie też walka Słowińskiego z Różalskim i tego jak zaprezentuje sie Błachowicz. Reszta jakoś nie bardzo ale i tak jak na KSW jest całkiem całkiem.

  2. Przeciwnicy najlepsi z mozliwch :):) Znane nazwiska ,a tak naprawde juz w tym momencie na 2011 rok to własciwie lepsi kelnerzy:)
    wiec łatwe wygrane z dobrymi nazwiskami – miejmy nadzieje ze to otworzy parę drzwi

  3. megas tez mnie sie tak wydaje – jeśli Khalidov i Błachowicz wygrają efektownie to nie może to zostać niezauważone na świecie – miłoby było zobaczyć Mameda w Strikeforce lub choćby w Bellatorze(tak samo jak Błachowicza). Wage lhw i mw w UFC jest dla nich jeszcze zbyt mocna.

  4. Zgadzam się, kategoria Janka to najmocniej obsadzona kategoria wagowa na świecie(ufc),chociaż po ostatniej rozpisce ciężkiej w strikeforce,mogą się znaleźć osoby które powiedzą , że to własnie ta kategoria jest mocniejsza.Natomiast co do Mameda to myśle , że UFC to wcale nie za wysokie progi.Mamed dopiero zacznie się rozkręcać!! daje sobie rękę obciąć 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *