Kontuzja ręki Holly Holm może opóźnić jej powrót

LAS VEGAS, NV - JANUARY 20:  UFC bantamweight champion Holly Holm poses for a portrait backstage during the UFC 197 on-sale press conference event inside MGM Grand Hotel & Casino on January 20, 2016 in Las Vegas, Nevada. (Photo by Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images)
Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Wygląda na to, że ostatnia walka Holly Holm przyniosła jej nie tylko porażkę, ale także kontuzję ręki.

Była mistrzyni wagi koguciej Holly Holm ma za sobą drugą porażkę z rzędu. Przy pierwszej obronie straciła pas po przegranej z Mieshą Tate, a w ostatniej walce 23 lipca poniosła kolejną porażę w starciu z Valentiną Shevchenko. Wszystko wskazuje na to, że Holm odniosła w tym starciu kontuzję lewej ręki, ponieważ w miniony weekend widziano ją z dużym opatrunkiem na przedramieniu i nadgarstku. Nie wiadomo jednak, czy jest to poważna kontuzja i jak długo potrwa rekonwalescencja.

Holly Holm jest teraz w trudnej sytuacji, ponieważ w przypadku trzeciej porażki z rzędu jej kariera w UFC może stanąć pod znakiem zapytania. Na chwilę obecną zarówno my jak i Holly musimy czekać na uporanie się z kontuzją oraz wieści o kolejnej walce.

entimports.com
entimports.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *