Konkurs – Stwórz fajnego Mema, wygraj fajną nagrodę, Edycja 2.

Hołdując zasadzie: „Ksiażka najlepszym prezentem pod choinkę”, uruchamiamy dla Was drugą, świąteczną edycję konkursu na memy. Zapraszamy wszystkich do zabawy w której do wygrania są trzy egzemplarze autobiografii Mike Tysona – „Moja Prawda”. Można je zdobyć w sposób łatwy, szybki i przyjemny, a przy tym, dostarczyć sobie i innym porcję solidnego ubawu.

Pierwsza edycja konkursu przyniosła kilka naprawdę ciekawych prac, a same wyniki zabawy miały naprawdę szeroki wydźwięk 🙂

Link do poprzedniego konkursu Tutaj

Link do wyników i zamieszczonych zwycięskich prac Tutaj

Dlatego też skoro już wiecie „z czym to się je”, a my dostaliśmy sporo sygnałów, że konkurs Wam się spodobał, postanowiliśmy uruchomić go po raz drugi 🙂

Tym razem nagrodami są trzy egzemplarze książki „Mike Tyson – Moja Prawda”, której publikację objęliśmy patronatem medialnym. Spośród nadesłanych do nas prac wybierzemy trzech zwycięzców, z których każdy otrzyma od nas po egzemplarzu ww. książki.

1. Aby wziąć udział w konkursie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem Fight24.pl. Jeśli nie jesteś zarejestrowany, zrób to już teraz Tutaj.

2. Należy stworzyć Mema o tematyce sportów walki. Mem może dotyczyć konkretnego zawodnika, sytuacji, wydarzenia, gali, pojedynczej walki, mile widziane Memy dotyczące Mike Tysona, jednak zastrzegamy, że nie jest to koniecznością. Wybór, tak jak i w poprzednim konkursie, macie całkowicie dowolny.

3. Mem powinien być stworzony przez zgłaszającego samodzielnie, napisy na nim umieszczamy w języku polskim. Dodatkowo Mem musi być opatrzony logo Fight24 (do pobrania TUTAJ) w prawym dolnym bądź górnym rogu.

Każda z osób biorących udział w konkursie może zgłosić maksymalnie 2 projekty, które należy wysłać na adres redakcja@fight24.pl w temacie wpisując „Mem” a w treści podając swój zarejestrowany nick z Fight24.
Przesyłający swoje prace zrzeka się praw autorskich na rzecz portalu www.fight24.pl

4. Konkurs trwa od teraz do wtorku 16 grudnia do godziny 23:00. Po tym czasie przesyłane prace nie będą już brały udziału w konkursie. Redakcja Fight24.pl wybierze 3 najlepsze, najciekawsze lub najzabawniejsze prace i tym samym nagrodzi 3 uczestników. Wyniki podane zostaną w środę do godziny 18.
Przypominamy, że aby wziąć udział w konkursie musisz być zarejestrowanym użytkownikiem Fight24.pl (rejestracja zajmuje dosłownie chwilę).

5. Najlepsze prace zostaną opublikowane na stronie oraz fanpage Fight24.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie. Życzymy powodzenia, dużych pokładów weny, ale przede wszystkim dobrej zabawy, tak jak przy okazji pierwszej edycji konkursu 🙂

Pozdrawiamy
Team Fight24.pl

9 thoughts on “Konkurs – Stwórz fajnego Mema, wygraj fajną nagrodę, Edycja 2.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *