Koniec Wanderleia Silvy w UFC? Aktualizacja

Dana White potwierdził dzisiaj, że Wanderlei Silva jest skończony w organizacji po tym jak odmówił spotkania się z komisją sportową.

Wanderlei Silva (35-12) miał zmierzyć się z Chaelem Sonnenem na gali UFC 175 jednak zamiast tego, to Vitor Belfort będzie rywalem Amerykanina.

Wanderlei swoją ostatnią walkę stoczył w marcu zeszłego roku pokonując Briana Stanna. Długo zajęło zestawienie go w kolejnej walce i to z Chaelem Sonnenem. Jak wiemy obaj zawodnicy wielokrotnie pokazywali, że nie przepadają za sobą i walka ta miała być wielką wojną i prawdziwym hitem. Teraz wiemy na pewno, że do tej walki już nie dojdzie chyba nigdy.

Aktualizacja:

Początkowo serwisy branżowe informowały, że to raczej koniec Wanderleia Silvy w UFC jednak po powstałym zamieszaniu cała sprawa została wyjaśniona. Ariel Helwani z MMAFighting potwierdził na swoim Twitterze, że szefori UFC chodziło o to, że Wand definitywnie wypada z karty walk UFC 175 ale nadal będzie zawodnikiem UFC.

 

5 thoughts on “Koniec Wanderleia Silvy w UFC? Aktualizacja

  1. Na konkurencyjnym portalu o MMA pisze że : Dana White powiedział,że goście z kontroli antydopingowej wpadli do szatni Wanda,a on jak ich zobaczył to zaczął uciekać,wsiadł do auta i spierdzelił,a następnie ukrywał sie przez kilka dni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *