Konferencja Różalski vs Le Banner

Info za KSW/FB

Zgodnie z obietnicami informujemy o nowym terminie konferencji prasowej z udziałem Marcina Różalskiego i Jerome Le Bannera. Już w najbliższy czwartek, o godzinie 12:00 zapraszamy wszystkich fanów do warszawskiej restauracji „Champions”, gdzie będzie można na żywo wziąć udział w konferencji i zobaczyć zawodników, którzy wystąpią w walce wieczoru gali KSW18. Zapraszamy!

6 thoughts on “Konferencja Różalski vs Le Banner

  1. Le Banner jesteś legendą!

    Może i jestem polakiem ale to nie znaczy że mam obowiązek ślepo kibicować Rózalowi. Szanuje obu fighterów ale to Geronimo zmiecie Różala – Le Banner jest legendą która jeszcze nie miała swego kresu.

    Do boju Geronimo!

  2. Le Banner już nie jest takim kozakiem jak był kiedys stawiam mimo wszystko na Marcina wczesniej staiałem na Kornika i mimo ze mówili iż Kornik nie ma szans ja trzymałem swego a co było to każdy widział jedziesz Różal

  3. Le Banner to już nie jest ten sam Le Banner co za czasów K1. Już nie posiada takiej wydolności i kondycji jak dawniej. Patrząc na jego walki w MMA ciężko u niego z kondycją a w parterze jest „drewno” wiec szanse będą w tej walce wyrównane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *