Komisja Sportowa w Nevadzie ustanowiła wysokie kary za stosowanie dopingu

mmaweekly.com
mmaweekly.com

The Nevada Athletic Commission, która podziela stanowisko UFC i ściśle współpracuje z organizacją, przedstawiła nowe regulacje w kwestii dopingu.

Zmiany zostały wprowadzone w związku z tym, że przemysł farmakologiczny stale się rozwija i wciąż powstają nowe substancje i środki, które coraz częściej mają zastosowanie w MMA i innych dyscyplinach jako doping. Nevada ponownie przejęła inicjatywę, by zamknąć drzwi przed nielegalnym wspomaganiem.

Komisja spędziła wiele miesięcy na badaniach i debatach, a na ostatnim posiedzeniu w dniu 15 maja przedstawiła jak wysokie będą kary zarówno pod względem czasowym jak i finansowym.

Dla przykładu: jeśli zawodnik po raz pierwszy będzie złapany na stosowaniu dopingu, zostanie zawieszony na trzy lata i straci 50-70 % z wypłaty. Jeżeli zawodnik zostanie przyłapany po raz trzeci, będzie zawieszony dożywotnio i straci 100% swojej wypłaty.

9 thoughts on “Komisja Sportowa w Nevadzie ustanowiła wysokie kary za stosowanie dopingu

  1. @Ja
    coś słabo kibicujesz Vitorowi, piszesz jakby jego przegrana była kwestią czasu, co oczywiście jest prawdą. Jednak większośc tutaj życzy Weidmanowi ciężkiego KO, a Ty jusz wiesz że i tak Weidman wygra więc fajnie byłoby go złapać na braniu.
    Jednego koksownika wspaniały Chris odprawił jusz dwukrotnie, teraz czas na byłego koksownika, chociaż trochę czuje neidosyt, bo chętnie bym zobaczył Czystego Doskonałego Chrisa vs Belforta na pełnej kuracji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *