Komisja sportowa chce skłonić Uriah Halla do zmiany kategorii na półciężką

uk.askmen.com

Stowarzyszenie Komisji Bokserskich (ABC) będzie chciało nakłonić Uriah’a Halla do rywalizacji w dywizji półciężkiej po tym jak zawodnik zasłabł w dniu ważenia przed galą UFC Fight Night 124.

Uriah Hall miał zmierzyć się z Vitorem Belfortem w ostatniej walce w karierze Brazylijczyka, jednak Hall w dniu ważenia stracił przytomność i został przewieziony do szpitala ze względu na komplikacje po zbijaniu wagi.

W trakcie rozmowy z mediami po gali UFC Fight Night 124, prezydent UFC Dana White powiedział kilka gorących słów dotyczących Hall’a.

„Ludzie z UFC Performance Institute powiedzieli, że on, jakby to powiedzieć – nie traktował poważnie przygotowań. Nie traktował poważnie treningów, nie robił tego, co ktoś mu mówił. Robił po swojemu. Tydzień przed walką udał się do L.A. i spędził czas w L.A. w klubach i tym podobnych. Więc nie jest dobrze.”

Mike Mazzulli, prezes Stowarzyszenia Komisji Bokserskich, rozmawiał z MMAJunkie na temat niepowodzeniu Hall’a w zrobieniu wagi i tym, że będą chcieli, aby zawodnik przeszedł do wyższej kategorii.

„ABC ma rejestr z tego wydarzenia i wskazujemy, że Uriah Hall nie będzie w stanie rywalizować w tej wadze (185 funtów). Sporządzone zostaną notatki z rejestru, które stwierdzają, że nie był w stanie zrobić wagi i że nie może walczyć w tej wadze”.

One thought on “Komisja sportowa chce skłonić Uriah Halla do zmiany kategorii na półciężką

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *