Kolejka chętnych do walki z Donaldem Cerrone na UFC 205

fansided.com
fansided.com

Trwają poszukiwania rywala dla Kowboja.

Po tym jak z rozpiski gali UFC 205 wypadł Robbie Lawler (27-11 1 NC, 12-5 w UFC, #1 w rankingu UFC) rozpoczęły się poszukiwania nowego rywala dla Donalda Cerrone (31-7 1 NC, 18-4 w UFC, #7 w rankingu UFC), który na listopadowym evencie miał rywalizować z zawodnikiem American Top Team.

Chęć walki z Amerykanin zgłosił Albert Tumenov (17-3, 5-1 w UFC, #15 w rankingu UFC), który w ostatniej walce został poddany przez Gunnara Nelsona. Wcześniej Rosjanin zaliczył passę pięciu z rzędu wygranych pokonując m.in. Lorenza Larkina i Alana Joubana.

Później o walkę z Donaldem zaczął zabiegać Khabib Nurmagomedov (23-0, 7-0 w UFC, #1 w rankingu UFC), który był zestawiony z nim do walki na UFC 187. Orzeł w kwietniu powrócił do walk po dwóch latach przerwy i bez problemów odprawił Darrella Horchera.

Z Cerrone chciałby zmierzyć się też Tim Means (26-7-1, 8-4 w UFC), który miał walczyć z Kowbojem na UFC Fight Night 83, ale z pojedynku Means został wyeliminowany z powodu problemów z USADA. W ostatniej walce Tim rozprawił się z Sabahem Homasim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *