Khabib Nurmagomedov wznowił treningi w klubie AKA

Khabib Nurmagomedov Instagram

Czołowy zawodnik wagi lekkiej UFC Khabib Nurmagomedov rozpoczął przygotowania do powrotu do Oktagonu po dłuższej przerwie i wznowił treningi w American Kickboxing Academy w San Jose.

Mają to być przygotowania do grudniowej walki na gali UFC 219 zaplanowanej na 30 grudnia w Las Vegas na której Nurmagomedov zmierzy się z Edsonem Barboza.

Znany na całym świecie klub AKA jest domem dla kilku elitarnych zawodników walczących na galach najlepszych organizacji MMA na świecie w tym również UFC. Są to m.in. tacy zawodnicy walczący w UFC jak obecny mistrz wagi półciężkiej Daniel Cormier, były mistrz wagi średniej Luke Rockhold i były mistrz wagi ciężkiej Cain Velasquez. Cała ta ekipa wraz z Khabibem Nurmagomedovem trenuje od początku pod okiem trenera Javiera Mendeza.

Khabib będzie musiał raz jeszcze udowodnić, że zasługuje na swoją pozycję #2 w rankingu wagi lekkiej UFC, jednak w konfrontacji z niebezpiecznym Edsonem Barbozą może nie być to takie łatwe zadanie.

W związku z powrotem Nurmagomedova do AKA, jego kolega klubowy Daniel Cormier umieścił na swoim Instagramie wpis ukazujący jego ekscytację i zapewniający, że Khabib w swojej kolejnej walce zniszczy Barbozę.

„Wrócił i jest gotowy kogoś zniszczyć. Powrót do klubu, „Orzeł” powrócił!!! Nie mogę się doczekać, żeby znów popatrzeć, jak mój ziomek ponownie zawalczy. Osiągnęliśmy wielkie rzeczy w @americankickboxingacademy, Orzeł wylądował. 24-0 i 8-0 UFC, te liczby wydają się tak nierealne. Lecimy z tym Mistrzu!!!!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *