Khabib Nurmagomedov w mistrzowskiej ripoście odpowiedział Conorowi McGregorowi za jego ostatnią wypowiedź

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

W piątkową noc, były mistrz wagi lekkiej i piórkowej UFC Conor McGregor umieścił na Instagramie wpis odnoszący się do wypowiedzi Paulie Malignaggiego w którym to wpisie rykoszetem oberwał mistrz wagi lekkiej Khabib Nurmagomedov. Rosjanin nie pozostał dłużny Irlandczykowi.

Conor McGregor nazwał Khabiba Nurmagomedova marudzącą suką, która podczas ich pojedynku na gali UFC 229 ciągle marudziła coś do sędziego w czwartej rundzie będąc w dosiadzie. Ponadto McGregor stwierdził, że w tej rundzie Khabib przytrzymywał go, samemu będąc mało aktywnym.

Nie minęło wiele czasu, zanim Khabib Nurmagomedov odpowiedział na słowa Conora McGregora i sam umieścił na swoim Instagramie wpis ze zdjęciem ukazującym kulminacyjny moment ich walki w którym Nurmagomedov poddał McGregora w czwartej rundzie. Podpis pod tym zdjęciem jest jednak jeszcze bardziej kąśliwy.

„Będziesz żył z tym wstydem przez całe swoje życie, su…”

Jak widać konflikt pomiędzy Khabibem Nurmagomedovem i Conorem McGregorem wciąż jest żywy i kto wie, czy w przyszłości nie dojdzie do pojedynku rewanżowego między nimi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *