Keith Jardine zleje Thiago Silve?

„Oczekuje pełnej wojny. W stójce, w parterze, w klinczu… bo taki jest styl Thiago. Keith nigdy nie boi się mieszać. Wydaje mi się, że zleje Thiago…. ma twardą szczękę, potrafi przyjąć mocne ciosy. Thiago jest bardzo przebiegły zarówno w sójce jak i w parterze. Ma duże serce do walki i dużą determinacji. „

– mówi Greg Jackson, trener zawodnika UFC wagi półciężkiej Keitha Jardine’a, który już za kilkanaście godzin wejdzie do klatki z Thiago Silvą, zawodnikiem American Top Team.

8 thoughts on “Keith Jardine zleje Thiago Silve?

  1. Babalu19, Thiago pokazał w walce z Jardinem że do niego należy przyszłość w lhw? Dlatego ze szybko znokautował Jardina? W takim razie Mercer to też jest przyszlosć w mma. Thiago pokazał jak na razie gdzie jego miejsce po walce z Machidą i jak na razie nie przesadzałbym aby go nazywać jednym z największych talentów w lhw. Jardin dał się trzy razy w ufc złapac na to samo, więc to wcale nie obrazuje jakim wielkim talentem jest silva tylko jaką słabą szczękę ma Keith.

  2. Babalu19 weź tak nie żartuj bo jeszcze ktoś w to uwierzy:D Thiago miał kłopoty z przeciętnymi fighterami jak Irvin,Alexander czy Mendez.Tomek też mu sprawił ogromne kłopoty a w walce z Lyoto praktycznie nie istniał.Jardine to był według mnie jedyny zawodnik z pierwszej dziesiątki rankingu którego Thiago mógłby pokonać.Udało się ale więcej już nic nie zwojuje.

  3. Jego bilans walk mówi sam za siebie. Poza tym, gdyby oceniać zawodników pod kątem walki z Machidą, to Evans, Ortiz i cała reszta wypadają słabo na jego tle, nie inaczej Thiago, to fakt. Ma 27 lat, więc jeszcze dużo przed nim. Vcamaro skoro porównujesz jego zwycięstwo do walki Mercera, to gratuluję 😉 Mercer stoczył w formule mma jedną walkę, a Thiago ma ich za sobą trochę więcej, w tym tylko jedną przegraną, także zastanów się czy na miejscu jest stawiać ich zwycięstwa w takim samym świetle. vale tudo – skoro Ty już go przekreśliłeś, to już na pewno nic nie zwojuje hehe

  4. Babalu19, szedłem twoim tokiem rozumowania porównując do Mercera. Zwróć uwagę co napisałeś i co ja napisałem, a wyciągniesz wnioski.

    ”do niego należy przyszłość, pokazał to w walce z Jardinem” (zwróć uwagę na „pokazał to w walce z Jardinem”)

    „Dlatego ze szybko znokautował Jardina? W takim razie Mercer to też jest przyszlosć w mma.”

    Napisz jeszcze co takiego pokazał Silva w walce z Jardinem, aby uznać go za przyszłość lhw.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *