Karolina Kowalkiewicz nie wystąpi w Orlando! Nową przeciwniczką Jessiki Andrade została Tecia Torres

MMA Fight Night Live

Karolina Kowalkiewicz nie zmierzy się jednak z Jessicą Andrade.

Początkowo podczas gali UFC on FOX 28, która odbędzie się 24 lutego w Orlando, miało dojść do pojedynku Karoliny Kowalkiewicz (11-2) oraz Jessiki Andrade (17-6). UFC postanowiło jednak zmienić swoją decyzję, i miejsce Polki ostatecznie zajmie Tecia Torres (10-1). Na razie nie wiadomo jaki jest powód takiej decyzji ze strony władz federacji.

Tecia Torres w swojej ostatniej walce wygrała z Michelle Waterson przez jednogłośną decyzję sędziów. Jedyna porażka w karierze Torres, to starcie z Rose Namajunas, w którym okazała się gorsza od rywalki po jednogłośnej decyzji sędziów. Tecia rywalizowała w programie TUF: A Champion Will Be Crowned, odpadając w ćwierćfinale z Carlą Esparzą.

Jessica Andrade to była pretendentka do mistrzowskiego pasa kategorii słomkowej UFC. W walce mistrzowskiej mierzyła się z Joanną Jędrzejczyk, przegrywając przez decyzję sędziowską. W swoim ostatnim występie, zdominowała na przestrzeni trzech rund Claudię Gadelhę. Brazylijka była trzykrotnie nagradzana za swoje występy w Oktagonie. Bilans Brazylijki w UFC to 8 zwycięstw oraz 4 porażki

One thought on “Karolina Kowalkiewicz nie wystąpi w Orlando! Nową przeciwniczką Jessiki Andrade została Tecia Torres

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *