Kamila Bałanda zmierzy się z Darią Albers na KOK World GP 2014 w Gdańsku

Organizacja International Bushido Federation ma zaszczyt zapowiedzieć pierwszy pojedynek podczas gali King of Kings World GP 2014 in Gdansk, która odbędzie się 17 października 2014 w hali Ergo Arena w Gdańsku-Sopocie.

Zgodnie z tradycją jako pierwsze wystąpią Panie i tak mierzą się w nim dwie utytułowane zawodniczki z Polski i Niemiec. Polska mistrzyni świata Kamila Bałanda z klubu Champion Gdańsk zmierzy się w tak zwanej super walce z Niemką Darią Albers, reprezentującą klub Hammer Gym Hamburg. Pojedynek na zadach Kickboxingu odbędzie się w wadze do 65 kg.

Kamila Bałanda to jedna z najbardziej utytułowanych zawodniczek polskiego Kickboxingu. Wielokrotnie zdobywała tytuły i medale Mistrzostw Polski. Była też mistrzynią świata i Europy WAKO w formule K-1 i Low-Kick. Zdobyła też Puchar Świata w Kickboxingu. Na zawodowej arenie walczyła na galach WKN Turcja, Beast Of The East, a także w Mieszanych Sztukach Walki na galach Heros Lithuania i Respect FC. W marcu 2011 roku wywalczyła tytuł Zawodowej Mistrzyni Europy K-1 federacji UPKA, a na jej koncie widnieje też Zawodowe MP. Trenuje w klubie GKS Champion Gdańsk pod okiem trenera.

30-letnia Daria Albers, urodziła się w Gdańsku, ale dziś mieszka w innym portowym mieście, Hamburgu. Walczyła na galach KOK i wielu amatorskich imprezach Kickboxingu w całej Europie. Jest bardzo wszechstronna bowiem startowała w zawodowych pojedynkach bokserskich i trenowała MMA w słynnym amerykańskim teamie Blackzillians na Florydzie. Jej trenerem jest Darnell Knoch. Niemiecka zawodniczka wygrała 11 z 20 walk zawodowych.

Serdecznie zapraszamy na walkę obu gwiazd europejskiego Kickboxingu na ringu jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek w sportach walki jaką jest King Of Kings. Nie może Was zabraknąć 17-go października 2014 w Ergo Arenie w Gdańsku. Bilety w cenach: 45, 60, 80, 100 i 300 zł są już w sprzedaży w kasie hali ERGO ARENA oraz poprzez sieć www.eBilet.pl i www.eventim.pl

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *