Justin Gaethje ma nadzieję, że nigdy nie weźmie walki z małym wyprzedzeniem

The Highlight walczy tylko po solidnym przygotowaniu się do pojedynku.

Justin Gaethje (18-0, 1-0 w UFC, #5 w rankingu UFC) mocnym akcentem zadebiutował w UFC, były mistrz organizacji World Series of Fighting w jednej z najlepszych walk w tym roku znokautował zawsze niebezpiecznego Michaela Johnsona (17-12, 9-8 w UFC, #9 w rankingu UFC). Teraz 28-latek jest trenerem w 26 edycji show The Ultimate Fighter a na gali UFC 218 zmierzy się z drugim trenerem, Eddiem Alvarezem (28-5 1 NC, 3-2 1 NC w UFC, #4 w rankingu UFC).

W jednym z ostatnich wywiadów Gaethje wyjawił co jest jednym z jego kluczy do sukcesu, Justin zawsze długo przygotowuje się i nie bierze pojedynków z małym wyprzedzeniem.

Wysiłek, który w to wkładam, zawsze daję sobie osiem do dwunastu tygodni na przygotowania, w ten sposób to robię. Tak, więc mam nadzieję, że nigdy nie popełnię błędu, mam nadzieję, że nie zrobię błędu biorąc walkę z małym wyprzedzeniem. Ponieważ wewnątrz siebie chciałbym to zrobić, ale nie powinienem.

Najbliższy pojedynek Justina – walka z Eddiem Alvarezem – będzie częścią karty głównej gali UFC 218, która odbędzie się 2 grudnia w Las Vegas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *