Junior dos Santos wydał oświadczenie dotyczące usunięcia go z gali UFC 215 za oblane testy antydopingowe

Junior Dos Santos przygotowywał się do walki z Francisem Ngannou na gali UFC 215, ale ze względu na oblane testy antydopingowe do tej walki nie dojdzie. JDS wydał oświadczenie w tej sprawie.

Były mistrz wagi ciężkiej UFC i jego zespół twierdzą, że nie dopuścili się nieczystej zagrywki i utrzymują, że Junior jest niewinny. W związku z całą sytuacją i zamieszaniem, Cigano umieścił na swoim Instagramie oświadczenie mówiąc, że „prawda wyjdzie na jaw.”

— Nie jestem tutaj, aby się tłumaczyć. Wkrótce wszystko będzie jasne dla wszystkich i nie będzie wątpliwości — prawda zwycięży. Jestem tu z szacunku do wszystkich was. Chcę tylko powiedzieć, że sytuacja ta jest dla mnie bardzo trudna, podobnie jak dla mojego zespołu i mojej rodziny. Nigdy bym nie oszukiwał. To idzie w sprzeczności ze wszystkim, na czym się opieram. Gram fair play. Dotrzemy do prawdy i dowiedzmy się, co się stało, potraktujemy to jako lekcję i ruszymy dalej. Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości Francis Ngannou i ja będziemy mogli się ze sobą spotkać i dać wam walkę, której oczekujecie. Na razie bardzo dziękuję za wsparcie. To dla mnie bardzo wiele znaczy i dlatego tu jestem.

Oi pessoal Eu não estou aqui para dar explicações, logo tudo será esclarecido para todos vocês e sem duvidas que a verdade prevalecerá. Eu estou aqui em respeito a todos vocês. Eu só quero que saibam que essa situação tem sido bastante difícil para mim, meu time e minha família. Eu nunca trapacearia, isso vai contra tudo o que acredito e apoio. Nós estamos investigando isso a fundo e logo descobriremos o que aconteceu, aprenderemos com isso e seguiremos em frente. Mas eu espero que em um futuro próximo, Francis Ngannou e eu possamos nos enfrentar e dar a vocês, a luta que estavam esperando ver. Por agora, muito obrigado por todo seu apoio, isso significa muito para mim e é por isso que estou aqui. Boa noite.

Post udostępniony przez Junior Cigano Dos Santos (@junior_cigano)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *