Junior dos Santos przeszedł operację kolana i nosa

Za niedługo były mistrz UFC powróci do treningów.

Ostatnie walki Juniora dos Santosa (17-3, 11-2 w UFC, #2 w rankingu UFC) nie należały do lekkich. Dodatkowo Cigano doznał kontuzji więzadła pobocznego w kolanie. W środę Brazylijczyk poddał się dwóm operacjom: kolana oraz nosa. Obie wykonano wczoraj.

Chciałbym poinformować, że właśnie miałem operacje kolana i nosa które poszły bardzo dobrze. Są tutaj ludzie w stosunku do których zwykłe dziękuję nie jest wystarczające do pokazania tego jak bardzo jest się im wdzięczny za pomoc. Ale nadal chcę specjalnie podziękować lekarzowi Miosesowi Cohenowi i jego załodze którzy jeszcze raz zadbali o mnie i lekarzowi Sergio Mirandzie i jego załodze którzy wykonali operację mojego nosa.

Były mistrz wagi ciężkiej UFC w ubiegłym roku walczył tylko 1 raz: w grudniu na pełnym dystansie wypunktował Stipe Miocicia (12-2, 6-2 w UFC, #4 w rankingu UFC). Walka została uznana najlepszym pojedynkiem gali. Póki co nie znamy dokładnych dat powrotu do treningów i najbliższej walki Brazylijczyka.

7 thoughts on “Junior dos Santos przeszedł operację kolana i nosa

  1. Jak tak dalej pojdzie , bedzie przypominal big noga z jego ruchami ala robot… Szkoda chlopa , jednak ciezka to nie przelewki . Czekam az koscisty dotrzyma slowa i go troche polamia jak i jego megalomanie ugasza hhehe
    #hejterkoscieja#koscsieobsra

  2. Jak Jones się nie obsra i naprawdę przejdzie do HW, to czeka go i to szybko parę przykrych niespodzianek. Ci kolesie nie będą wprawdzie aż tak szybcy jak jego dotychczasowi przeciwnicy, ale niewieloma da radę tak pomiatać, za to większość jak raz go maźnie, to się tymi kurzymi łapami nakryje. Różnica na oko wydaje się być niewielka, ale poziom pary w łapach mocno wzrasta w HW. Taki Maldonado np. był uważany za prawie niezniszczalnego i półciężcy bili w niego jak w bęben i nie mogli go skończyć. Spróbował w ciężkiej i Stipe zmiótł go w ile, 30 sekund chyba.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *