Julianna Pena planuje powrót na marzec 2015

Julianna Pena planuje powrót do octagonu w marcu 2015. „Venezuelan Vixen” przez ostatni rok leczyła kontuzję kolana, której doznała podczas treningu – uszkodzenia obejmowały więzadła ACL, MCL, LCL, łękotkę oraz ścięgno podkolanowe.

Pena (5-2) powoli wraca do formy zawodniczej, a kiedy już będzie gotowa do walk, może podjąć każdego, nawet z tygodniowym wyprzedzeniem. Podczas UFC Tonight można było usłyszeć:

„Ona czyni wspaniałe postępy w powrocie do zdrowia. Jeśli by to zależało od jej trenera, mogłaby wrócić w styczniu, ale realnym bezpiecznym terminem jest marzec. Z tygodniowym wyprzedzeniem może pokonać każdą zawodniczkę z wagi koguciej, oprócz Rondy Rousey.”

Żeby było jasne: Pena i trener uważają, że może ona pokonać Rondę, tylko potrzebowałaby więcej niż tydzień czasu na przygotowanie się do walki z królową MMA.

Pena do tej pory walczyła w UFC tylko raz, pokonując w finale TUF 18 Jessicę Rakoczy.

11 thoughts on “Julianna Pena planuje powrót na marzec 2015

  1. Smiejcie sie ,lysy z brazzersow ma swietne obalenia a cardio mogliby mu zazdroscic nawet goscie z lekkiej. Obraca niekiedy kilku rywali w parterze kolo godziny czasu na ostrym tempie. Dalby pocwiczyc techniki z plecow

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *