Jose Aldo i Frankie Edgar mogą zawalczyć o zwakowany pas wagi piórkowej

Jose Aldo vs Frankie Edgar

To, że Conor MGregor został usunięty z karty UFC 200, to jedna sprawa, ale drugą równie ważną kwestią jest los tytułu wagi piórkowej.

Po tym jak aktualny mistrz wagi piórkowej Conor McGregor odmówił przybycia do Las Vegas w celach promocyjnych UFC 200 i stwierdził, że kończy karierę, UFC musiało podjąć decyzję o wykreśleniu go z karty walk. Tym samym pojawiły się pytania dotyczące obrony pasa wagi piórkowej, którego jest posiadaczem.

Jeżeli „The Notorious” faktycznie postanowił zakończyć karierę, to będzie musiał zrzec się tytułu. Szef UFC Dana White postawił sprawę jasno mówiąc w Fox Sports 1, że McGregor musi ostatecznie wyjaśnić całą sprawę i jeśli naprawdę zdecydował o zakończeniu kariery, to wtedy o pas wagi piórkowej zawalczą Jose Aldo i Frankie Edgar.

Dana White dodał jeszcze, że jego relacje z McGregorem są nadal dobre i jeżeli Conor zadzwoni do niego, to walka Diaz vs McGregor może jeszcze wrócić na kartę UFC 200. Czy Conor zadzwonił do White’a tego jeszcze nie wiadomo więc trzeba czekać na kolejne wieści.

3 thoughts on “Jose Aldo i Frankie Edgar mogą zawalczyć o zwakowany pas wagi piórkowej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *