Jorge Masvidal: Michael Bi*chping to mała dziwka

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Gamebred nie darzy sympatią mistrza wagi średniej.

Michael Bisping (30-7, 20-7 w UFC) nie jest lubiany przez wielu zawodników UFC, bardzo nieprzyjaźnie do Anglika nastawieni są m.in. Luke Rockhold i Yoel Romero a teraz do mocno atakujących mistrza wagi średniej dołączył Jorge Masvidal (32-12, 9-5 w UFC, #4 w rankingu UFC). Gamebred odniósł się do sytuacji, w której Bisping bez szacunku potraktował flagę Kuby (stamtąd pochodzi ojciec Jorge) po walce Romero z Robertem Whittakerem.

Michael Bi*chping, Hrabia, wiesz, to mała dziwka, on potrzebuje wpie**olu. On potrzebuje być pobity za to, co zrobił. Rozrywanie flagi mojego kraju bez powodu i później gadanie takich głupot, że 'ta flaga po prostu tam była'. Ty ją włożyłeś do kieszeni i prawdopodobnie tam wziąłeś.

To jest dziwny facet. On mówi dziwne rzeczy jak te, do faceta, który dopiero co skończył walkę kiedy nic nie może się stać. Tam jest więcej ochroniarzy niż w Białym Domu i Ty odgrywasz takie sceny? To jakieś gówno. Miałbym do niego szacunek gdyby to zrobił w sytuacji 1 na 1, przed Yoelem lub przed mną lub przed kimś, kto reprezentuje ten kraj.

Masvidal przypomniał też naganne zachowanie Michaela po walce z Jorge Riverą i zapewniał, że zawalczy z Bispingiem za niewielką cenę.

Człowieku, nawet wcześniej, plując na ludzi z innego narożnika. Kim Ty jesteś? Dlaczego to zrobiłeś? Może w Anglii plucie na ludzi jest akceptowalne, nie wiem, ale w USA możesz zostać zabity za coś takiego. Nie pluj na innych, zwłaszcza na ludzi z innego narożnika. Tak, więc uważam, że jest to numer jeden z ludzi, których powinienem uderzyć. Jeśli Bóg jest ze mną i dostanę szansę to zniszczę twarz tego gościa w ten lub inny sposób.

Nie mówię, że zrobię to za darmo, ponieważ nigdy nie robisz czegoś, w czym jesteś dobry za darmo, ale walczyłbym z tym gościem za nie wiem, weźcie mnie do McDonald’s i pozwól mi się nażreć i będę z nim walczył. Kup mi obiad i go zniszczę.

Obecnie Jorge przygotowuje się do walki z Stephenem Thompsonem, którą stoczy podczas gali UFC 217.

One thought on “Jorge Masvidal: Michael Bi*chping to mała dziwka

  1. Hhaahhahaha zaje*****. Mega się takie rzeczy czyta i to jeszcze z tym Macdonaldem. Bisping ta mała dziwka niech ucieka szybko na emeryture bo czarne chmury się nad nim zbierają i skończy się tak jak z Hendo, że hrabia w czerwonym angielskim mundurze kolonialnym dostał baty potem będą memy podobne 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *