Jon Jones: „Pokonałem swoje demony i jestem gotowy do odzyskania tytułu”

foxsports.com
foxsports.com

W jednym z ostatnich odcinków Joe Rogan Experience gościem był były mistrz wagi półciężkiej Jon Jones, który rozmawiał na temat swoich problemów i przyszłości.

„Poważnie pracuję nad swoim osobistym życiem i czuję się teraz niesamowicie. Czuję się obecnie lepiej niż wtedy gdy pokonywałem wszystkich i byłem sponsorowany przez świat. Dosłownie czuję się lepiej dzisiaj, ponieważ pokonałem wiele demonów w swoim osobistym życiu.”

Jon Jones jest bardzo optymistycznie nastawiony i w rozmowie z Joe Roganem powiedział, że chce odzyskać tytuł mistrza wagi półciężkiej, którego de facto nie stracił w walce, a właśnie przez swoje osobiste problemy i popełnione błędy.

„Jestem bardzo podekscytowany powrotem do akcji i możliwością odzyskania mojej dziecinki.”

Przez całą rozmowę, Jones opowiadał o swoich wszystkich niedawnych problemach, ale stwierdził też, że jest optymistą jeśli chodzi o jego przyszłość.

„Czuję, że najlepsze jest jeszcze przede mną i jestem teraz w pozycji z której mogę poruszyć wiele osób i zainspirować ich. Robiąc to dla innych ludzi motywuje mnie to bardziej niż robienie tego tylko dla siebie.”

Optymistyczne nastawienie Jona Jonesa daje nadzieję, że kiedy wróci do Oktagonu, ponownie pokaże najwyższy poziom jaki prezentował wcześniej, a to jest dobra wiadomość dla jego fanów oraz fanów MMA.

5 thoughts on “Jon Jones: „Pokonałem swoje demony i jestem gotowy do odzyskania tytułu”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *