Jon Jones ostrzega zawodników dywizji ciężkiej

Ronald Martinez/Getty Images

Jon Jones wysłał wiadomość z ostrzeżeniem do zawodników wagi ciężkiej UFC przed swoim debiutem w tejże dywizji.

Jon Jones zrzekł się tytułu mistrza wagi półciężkiej latem ubiegłego roku, ponieważ dał jasno do zrozumienia, że chce w końcu przejść do wagi ciężkiej. Od tego czasu zamieszcza zdjęcia, na których pokazuje swoją formę i czeka na walkę, ale teraz wysłał wiadomość do swoich przyszłych przeciwników.

„Nie ma znaczenia, skąd pochodzisz, w tym roku złoję ci dupę”

„Bones” ma za sobą wygraną przez decyzję nad Dominickiem Reyesem w lutym, w walce w obronie pasa. Wcześniej pokonał przez niejednogłośną decyzję Thiago Santosa. W swojej pierwszej walce w obronie tytułu obronie od czasu odzyskania pasa, pokonał Anthony’ego Smitha. Wśród niezliczonych innych legend ma także godne uwagi zwycięstwa nad Danielem Cormierem, Alexandrem Gustafssonem, Lyoto Machidą i Shogunem Rua.

Przed swoim debiutem w wadze ciężkiej był, Jones był zestawiany z Francisem Ngannou. Jednak okazuje się, że w tym roku zmierzy się ze zwycięzcą pojedynku Stipe Miocic kontra Francis Ngannou 2. Oznacza to, że Jones już w swoim debiucie w wadze ciężkiej będzie walczył o tytuł.

„Będę gotowy na każdego z nich”, powiedział Jones w rozmowie z Bleacher Report. „Obie walki są niezwykle trudne. Stipe, on jest najlepszym ciężkim w historii. Ma wszystkie statystyki i rekordy potwierdzające to. Z kolei Francis jest freakiem, jeśli chodzi o jego siłę nokautu i ciągle staje się lepszy.

Obie walki są gigantycznymi wyzwaniami, ale po to tu jestem na tym etapie mojej kariery: żeby być wielkim i zobaczyć co mam do zaoferowania.”

Na razie Jon Jones kontynuuje treningi do długo zapowiadanego i bardzo oczekiwanego debiutu w wadze ciężkiej. Jednak bez względu na to, z kim zawalczy, były mistrz wagi półciężkiej daje jasno do zrozumienia, że pokona każdego, kogo przed nim zestawią.

One thought on “Jon Jones ostrzega zawodników dywizji ciężkiej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *