Johny Hendricks vs. Robbie Lawler 2 na początku 2015

Mistrz wagi półśredniej UFC Johny Hendricks powoli wraca do formy po operacji kontuzjowanego bicepsa. Początkowo mówiło się, że może zawalczy w listopadzie, jednak bardziej prawdopodobna wersja wskazuje powrót mistrza do klatki na początku 2015.

Prezes UFC Dana White powiedział w wywiadzie dla FOX Sports, że „Bigg Rigg” spotka się w walce rewanżowej z Robbie Lawlerem na początku 2015 i nie powinien lekceważyć umiejętności „Ruthless”, zwłaszcza po tak długiej przerwie.

„Robbie Lawler nie odmawia żadnej walki. W ciągu czterech miesięcy miał chyba ze trzy walki, jeśli dobrze pamiętam. Teraz będzie miał krótką przerwę, czas na odpoczynek i na skupienie się na walce z Johnym Hendricksem. Gdybym był Hendricksem, nie chciałbym walczyć właśnie z Lawlerem od razu po długiej przerwie. Ale początek 2015 brzmi rozsądnie.”

Hendricksa widzieliśmy w klatce ostatnio w marcu 2014 na gali UFC 171. Zwyciężył wtedy Robbiego Lawlera w walce o wakujący pas mistrzowski wagi półśredniej, ale walka była wyrównana.

One thought on “Johny Hendricks vs. Robbie Lawler 2 na początku 2015

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *