John McCarthy nowym komentatorem organizacji Bellator

smackhisface.com

Znany sędzia wcieli się w nową rolę.

John McCarthy jest uznawany za najbardziej rozpoznawalnego sędziego w świecie MMA. W przeszłości będący policjantem był trzecią osobą w klatce w ogromnej liczbie ważnych pojedynków ostatnich lat. W dniu dzisiejszym organizacja Bellator ogłosiła, że McCarthy dołączy do ludzi komentujących gale organizacji. Swój debiut u nowego pracodawcy John zaliczy już podczas zbliżającej się gali oznaczonej numerem 192, która odbędzie się 20 stycznia.

„Zawsze jest tak trudno zostawić coś, co kochasz, ale ja zawsze chciałem odejść na swoich warunkach a nie kogoś innego. Moim celem jest to, by pracować tak ciężko jak mogę aby sprostać oczekiwaniom stawianym przede i być może kiedyś je przekroczyć.

Nie mogę mówić o kimś, z kim bardziej chciałbym współpracować niż z Scottem Cokerem. Scott zawsze był osobą, którą podziwiałem ze względu na jego uczciwość, lojalność i miłość do MMA. Chcę podziękować każdemu z Bellatora i Viacomu za zaufanie, którym mnie obdarzacie, aby komentować Bellator MMA na najwyższych poziomach tego sportu.”

Dla Johna nie będzie to debiut w roli komentatora, w przeszłości McCarthy komentował m.in. gale Affliction.

Organizacja Bellator poinformowała też, że przedłużyła umowę z Chaelem Sonnenem. Po rozstaniu z Jimmym Smithem gale Bellatora komentować będą także Mike Goldberg oraz Mauro Ranallo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *