John Kavanagh twierdzi, że Conor McGregor wróci do Oktagonu najwcześniej w kwietniu lub w połowie przyszłego roku

fightstate.com

Trener SBG Ireland John Kavanagh powiedział dziennikarce MMA, Farah Hannoun, że Conor McGregor ma opcję powrotu do UFC, ale nie nastąpi to wcześniej jak w kwietniu lub połowie przyszłego roku.

Mistrz wagi lekkiej UFC Conor McGregor był ostatnio nieoficjalnie zestawiany do walki z tymczasowym mistrzem Tonym Fergusonem na gali UFC 219 zaplanowanej na 30 grudnia. Ostatnie wydarzenia związane z incydentem na gali Bellator 187, którego autorem był McGregor miały spowodować, że ta potencjalna walka została skreślona z gali.

Podczas gdy UFC nie wskazało wyraźnie, że Irlandczyk miał walczyć na tej karcie, to prezydent UFC Dana White, potwierdził, że planem było zestawienie „The Notoriousa” z „El Cucuy”. Nie wiadomo dokładnie, czy miało to być na UFC 219, ale wszystko prowadziło do Las Vegas.

McGregor wypowiedział się na temat renegocjacji umowy UFC oraz otrzymania udziałów w firmie i prawdopodobnie dlatego nie dowiemy się o jego kolejnej walce, dopóki jego żądania nie zostaną spełnione, przynajmniej w części.

John Kavanagh, który przebywa aktualnie w Bahrajnie na Mistrzostwach Świata MMA 2017, powiedział Farah Hannoun, że McGregor „prawdopodobnie” stoczy walkę w kwietniu lub w połowie przyszłego roku.

„Właśnie widziałam się z Johnem Kavanagh, który był bardzo zaskoczony plotkami o walce Woodleya z Diazem i mówi, że Conor prawdopodobnie nie wróci wcześniej jak w kwietniu lub w połowie przyszłego roku, ale musi jeszcze przejść negocjacje z UFC, by podpisać kontrakt na następną walkę.”

Będąc mistrzem wagi lekkiej UFC od listopada 2016 r., McGregor nie bronił jeszcze w ogóle tytułu, a teraz okazuje się, że jego nieobecność w Oktagonie może się jeszcze znacznie przeciągnąć o kolejne miesiące. Ta sytuacja sprawia, że wiele osób krytykuje McGregora i zaczyna się zastanawiać, czy UFC nie powinno rozważyć pozbawienia go tytułu.

3 thoughts on “John Kavanagh twierdzi, że Conor McGregor wróci do Oktagonu najwcześniej w kwietniu lub w połowie przyszłego roku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *