John Kavanagh o powrocie Conora McGregora do treningów oraz o tym, że będzie to kolejny udany rok

Conor McGregor Instagram

Możemy odetchnąć z ulgą, mistrz wagi lekkiej UFC Conor McGregor zrobił pierwszy krok na drodze do powrotu do Oktagonu rozpoczynając treningi. O planach na ten rok wypowiedział się trener John Kavanagh.

Trener SBG Ireland John Kavanagh poinformował w rozmowie z BBC o tym, że jego podopieczny wznowił treningi i jest przekonany, że „Notorious” wróci do Oktagonu w najbliższej przyszłości.

„Conor wciąż jest mistrzem. Mogą mówić, co chcą – w domu mam jego pas. On wciąż jest mistrzem. Podejmuje decyzję, która będzie miała sens w następnym ruchu. Jest jeszcze trochę za wcześnie, aby o tym mówić. Po prostu obserwujemy, jak to się rozwinęło, gdy był nieobecny; on miał inne rzeczy na głowie. Zobaczmy, co stanie się w 2018 roku i jestem tym podekscytowany.”

Trener opowiedział też co nieco o wznowieniu treningów MMA przez Conora McGregora, który miał sporą przerwę od swojej ostatniej walki bokserskiej jaką stoczył w sierpniu z Floydem Mayweatherem, a potem postanowił spędzić czas z rodziną i trochę poimprezować.

„Cieszę się, widząc go z powrotem na regularnych treningach. Miał wiele rzeczy jakie zdominowały jego życie, wiele rzeczy w jego życiu nie dotyczyło walk. Wydaje się, że wszystko to już załatwił i teraz trenuje prawie codziennie.

Myślę, że 2018 będzie kolejnym wielkim rokiem dla nas. Dokładnie jaki będzie, tego jeszcze nie wiem. Plan się formuje, ale jak to mówią, bądźcie czujni. … W mojej opinii, będę bardzo naciskać na MMA. Boks był przyjemną odskocznią od tego, co zrobiliśmy, ale mieszane sztuki walki to moja pasja. Jeśli będę miał z tym cokolwiek wspólnego, on będzie w tym roku walczył w Oktagonie.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *