Joanne Calderwood: „Wszyscy fani chcą mojej walki z Joanną Jędrzejczyk”

Joanne Calderwood

Joanne Calderwood w minioną sobotę pokonała Cortney Casey przez decyzję i powiedziała, że walka z Joanną Jędrzejczyk jest tym czego chce.

Poza samą wygraną z Casey, „JoJo” zgarnęła bonus za walkę wieczoru i zrehabilitowała się po poprzedniej porażce z debiutantką Maryną Moroz. Na konferencji prasowej po gali, Calderwood zdradziła swoje oczekiwania co do następnej walki i powiedziała, że chciałaby zawalczyć z mistrzynią dywizji słomkowej Joanną Jędrzejczyk.

„Tak, jeśli ta walka dojdzie do skutku, nie sadzę abyśmy obie schodziły do parteru. Wszyscy fani chcą zobaczyć tę walkę i oczywiście ja też jej chcę ponieważ ona wraz z innymi dziewczynami weszły na poziom mistrzowski, więc ta walka byłaby dla mnie ekscytująca.”

Joanna Jędrzejczyk króluje obecnie w swojej dywizji i nie wydaje się, by ta sytuacja miała szybko ulec zmianie. Dzięki ostatniej wygranej walce z Jessicą Penne, Jędrzejczyk zyskała ogromny szacunek w oczach zawodników i zawodniczek UFC i nawet sama Ronda Rousey była pod wrażeniem.

„Wcześniej przegrałam, teraz wygrałam, więc może jeszcze jedno zwycięstwo lub dwa i dojdzie do tej walki. Byłabym bardzo podekscytowana tą walką i byłaby to wojna w stójce,” powiedziała Calderwood.

Co sądzicie o takim pojedynku? Czy Calderwood pokazała, że może mierzyć się z Jędrzejczyk o pas za jedną lub dwie walki?

5 thoughts on “Joanne Calderwood: „Wszyscy fani chcą mojej walki z Joanną Jędrzejczyk”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *