Jennifer Maia podpisała kontrakt z organizacją UFC

mmafighting.com

Pogromczyni Agnieszki Niedźwiedź związała się z organizacją UFC.

Organizacja UFC wzmocniła się o jedną z najlepszych zawodniczek kategorii muszej na świecie. Jennifer Maia (15-4-1) – mistrzyni kategorii muszej w organizacji Invicta FC, poinformowała dzisiaj na Instagramie, że od teraz jest zawodniczką UFC. Na razie nie znamy przeciwniczki, z którą zmierzy się Maia w swoim debiucie w Oktagonie.

Jennifer Maia to mistrzyni organizacji Invicta FC w kategorii muszej. Brazylijka znajduje się w znakomitej dyspozycji, podczas której wygrała sześć pojedynków z rzędu. W ostatniej walce w organizacji Invicta, która byłą jednocześnie drugą obroną mistrzowskiego pasa, pokonała przez jednogłośną decyzję, Agnieszkę Niedźwiedź. Zwyciężała z wieloma doświadczonymi zawodniczkami, m.in. Vanessą Porto, Roxanne Modafferi czy pretendentką do mistrzowskiego pasa UFC w wadze słomkowej, Jessicą Andrade.

Zawodniczka w rozmowie z portalem MMAfighting.com, stwierdziła, że dostała propozycją walki z Valentiną Shevchenko podczas gali w Belem, ale odmówiła ze względu na regenerację po pięciorundowym pojedynku z Polką.

One thought on “Jennifer Maia podpisała kontrakt z organizacją UFC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *