Jean-Claude Van Damme zamierza naprawić błędy w stójce Conora McGregora

Getty images
Getty images

Skoro Steven Seagal może trenować Andersona Silvę, nie ma powodu by gwiazda filmów akcji Jean-Claude Van Damme nie mógł nauczyć Conora McGregora paru uderzeń.

„McGregor to świetny zawodnik, jeśli tylko używa swoich nóg równie często jak pięści. Ma unikalne wyczucie. Fedor Emelianenko nie prezentował może super sylwetki, ale to wyczucie! McGregor jest do tego głodny sukcesu, trenuje codziennie. Po tej walce chciałbym spędzić z nim trochę czasu, popracować nad kolanami i błędami. Jest naprawdę szybki, ale ktoś pokroju Aldo może go dostać. To niebezpieczne.”

McGregor zmierzy się z Jose Aldo w walce wieczoru UFC 189. Miło jednak wiedzieć, że może polegać na Van Damme, który chce przenieść jego umiejętności na inny poziom.

6 thoughts on “Jean-Claude Van Damme zamierza naprawić błędy w stójce Conora McGregora

  1. JCVD – „Conor pamietaj – najpierw musisz sie nauczyć robić szpagat, jak tylko wejdziesz do octagonu szpagat, wyrasz szpagat, Rogan pyta szpagat, itd. po drugie garda na pepku i naprezasz muskle no i ofkors krzyczysz AAAAAAAAAAAAAAAA, jak podjezdza kamera to wyskok (ze szpagatem oczywiscie), jak Jose na ciebie biegnie to robisz szpagat i uderzasz w krocze – wiem wiem nielegalne ale szpagat odwroci uwage” ( przepraszam nie mogłem sie powstrzymac 😉

  2. Jose Aldo wygra ten pojedynek Conor nie jest lepszy od Chada Mendesa który prowadził z Aldo wyrównaną walkę ale Conor przegra Aldo ma świetnie poukładaną stójkę i będzie systematycznie kontrował Irlandczyka
    nie będzie uciekał przed jago popisowymi kopnięciami tylko zastosuje swoje fenomenalne Muay Thai.Jose jest oczywiście do pokonanie ale przez kogoś pokroju Chada siłą fizyczną zapasami i bardzo dobrym boksem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *