Jaka jest największa różnica między UFC i Bellatorem według Eddiego Alvareza?

Dave Mandel/Sherdog
Dave Mandel/Sherdog

Oczywiście można wskazać wiele mniejszych lub większych różnic, ale zdaniem byłego mistrza Bellatora i obecnego mistrza UFC, Eddiego Alvareza jest jedna znacząca różnica.

Kimś, kto najlepiej wskazałby różnice byłby zawodnik, który walczył w dwóch organizacjach i takim zawodnikiem jest właśnie Eddie Alvarez. Ważne jest również to, że Alvarez poznał jakość tych dwóch organizacji będąc zwykłym zawodnikiem jak i mistrzem. Podczas sesji Q&A przed UFC 201, Alvarez opowiedział jaka jest największa różnica między tymi dwoma, czołowymi organizacjami.

„Względem UFC nie ma porównania jeśli chodzi o kwestię dotyczącą mediów i tego jak ludzie dowiadują się o dużych walkach. To jest największa różnica jaką widzę. Media oraz uwaga skupiona na zawodnikach oraz walkach…”

Faktycznie UFC wykonuje wspaniałą robotę wkładając dużo pracy w promocję zawodników i ich walk, nagrywając mnóstwo filmów, reklam, przeprowadzając wywiady itp. W samym tygodniu medialnym poprzedzającym galę dzieje się bardzo dużo, a zawodnicy uczestniczą w wywiadach, sesjach Q&A, otwartych treningach, spotykają się z dziennikarzami oraz fanami.

Jednym z priorytetów nowych właścicieli UFC będzie włożenie jeszcze więcej sił i środków na większą promocję zawodników i ich walk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *