Jade Bryce rozstaje się z organizacją Bellator

Ciąg dalszy zmian w szeregach organizacji należącej do Viacomu.

Organizację którą obecnie dowodzi Scott Coker właśnie opuściła najbardziej rozpoznawalna ring girl, Jade Bryce. Modelka poinformowała o tym za pośrednictwem profilów w mediach społecznościowych.

Ze smutkiem informuję, że już nie pracuję dla Bellatora. Oni zdecydowali aby od nowego roku pójść inną drogą. W ciągu 4 ostatnich lat pracowałam dla nich podczas dokładnie 99 walk i naprawdę to były 4 najlepsze lata mojego życia. Te zdjęcia są z mojej pierwszej walki. Będę na rozdaniu nagród w Las Vegas w następnym miesiącu, jestem nominowana do tytułu ring girl roku i mam nadzieję, że będę miała udział w wielkich walkach. Chciałabym zostać zaangażowana w sport tak bardzo jak mogę i będę oglądać każdą walkę w telewizji. Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie w przeciągu tych 4 lat, Wy chłopaki uczyniliście z tego wspaniały czas. Kocham Was wszystkich. Xoxo. ❤”

O popularności Jade niech świadczy ponad 1,3 mlm polubień na facebooku, 54,8 tys. obserwujących jej profil na instagramie i jeszcze więcej na twitterze. W sieci od razu rozbrzmiały głosy fanów którzy chcieliby aby Bryce nadal współpracowała z Bellatorem.

6 thoughts on “Jade Bryce rozstaje się z organizacją Bellator

  1. Oprócz tego, że Terrell jest dziewczyną Bellatora i Monstera, to jest też modelką pozującą przy autach i motocyklach ]:->

    Właśnie coś sobie uświadomiłem 😛 Skoro Terrell jest dziewczyną Monstera, a Monster ma zostać sponsorem UFC, to… 😀 czy Terrel będzie działać na dwa fronty dla Bellatora i UFC? Hahaha ale rozkmina

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *