Houston Alexander vs. Kimbo Slice na TUF 10 Finale w catchweight

Amerykańskie media związane z MMA są zgodne – na finałowej gali The Ultimate Fighter 10 dojdzie do pojedynku pomiędzy weteranem UFC, Houstonem Alexandrem (9-4), a znanym z youtube’a i walk ulicznych Kevinem „Kimbo Slice” Fergusonem (3-1). Pierwszym pytaniem, jakie wszyscy sobie zadawali, było to, w w ramach jakiej wagi odbędzie się ta walka (Kimbo – heavyweight, Houston – lightheavyweight). Dziś już wiemy – będzie to catchweight, czyli waga pośrednia.

Houston Alexander powrócił niedawno na ścieżkę zwycięstw, pokonując na gali Adrenaline MMA 4 Shermana Pendergarsta. Kimbo natomiast ostatni raz na poważnie walczył w trzecim odcinku TUF 10, gdzie przegrał z Roy’em Nelsonem. O ile umiejętności Houstona są nam znane, ba, jest to jedna z legend UFC, o tyle Kevin Ferguson to jeden wielki znak zapytania, głównie pod względem parteru, co – jak wiemy – jest piętą achillesową tego zawodnika.

9 thoughts on “Houston Alexander vs. Kimbo Slice na TUF 10 Finale w catchweight

  1. Chlopaki mam tez do was jedna sugestie odnosnie komentarzy; wezcie zrobcie komentarze w ciut wiekszej czcionce zeby byly bardziej wyrazne. Macie fajny serwis, duzo newsow ale sekcja komentow kuleje bo sa malo widoczne. Sorry za off topa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *