Hector Lombard z powodu kontuzji nie wystartuje w turnieju Five Grappling Super League

Hector Lombard Five Grappling Super League

Zapowiadany występ Hectora Lombarda w nowym turnieju Five Grappling Super League w Kalifornii 2 sierpnia nie dojdzie jednak do skutku.

Organizator turnieju poinformował, że Kubańczyk z powodu kontuzji nie będzie w stanie rywalizować, ale szczegóły kontuzji nie są znane. Teraz trwają intensywne poszukiwania godnego zastępstwa za Lombarda, choć czasu jest bardzo mało.

W związku z kontuzją Hectora, nie wiadomo czy wystartuje on w Mistrzostwach ADCC w Brazylii, które odbędą się w sierpniu. Start w Five Grappling Super League miał być swego rodzaju sprawdzianem przed Mistrzostwami ADCC.

Poniżej aktualne zestawienie zawodników:

W turnieju weźmie udział ośmiu zawodników (No Gi) i osiem zawodniczek (Gi czarne pasy). Za pierwsze miejsce przyznana będzie nagroda w wysokości $10,000, za drugie $5,000 i za trzecie $2,500. W turnieju odbędą się też dwie super walki.

Turniej kobiet – Gi czarne pasy:
1 – Fabiana Borges
2 – Tammi Musumeci
3 – Nyjah Easton
4 – Karen Antunes
5 – Chelsea Bainbridge-Donner
6 – Luiza Monteiro
7 – Mackenzie Dern
8 – Leanna Dittrich

Turniej mężczyzn – No-Gi
1 – Bruno Bastos
2 – Yuri Simoes
3 – Joao Assis
4 – James Puopolo
5 – Hector Lombard (kontuzja – poszukiwanie zastępstwa)
6 – Lucas Rocha
7 – Tim Spriggs
8 – Abraham Marte

Super Fight #1 – Keenan Cornelius vs Otavio Sousa (10 minut lub poddanie albo 6 minut dogrywki jeśli zabraknie punktów).

Super Fight #2 – Garry Lee Tonon vs João Ricardo Bordignon Miyao (10 minut lub poddanie albo 6 minut dogrywki jeśli zabraknie punktów).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *