Hardcorowy Koksu pokazuje, co będzie na MMA ATTACK 2

(burneikasports.com)

„Tak, to będzie siła prawdziwa” 😉

19 thoughts on “Hardcorowy Koksu pokazuje, co będzie na MMA ATTACK 2

 1. Te kilka kopniakow wystarczyloby na najmana , potem w parterze tylko dobic tak jak to zrobil Pudzian.
  Moim zdaniem Najman na 100% przegra ta walke , ludzie to samo mowili na Pudziana wtedy tak jak teraz mowi sie na Burneike.

 2. Hahaha to chyba trening z przedszkolakami Burnejko jest naprawdę zabawny i szkoda by było by popłynął z tym żałosnym Najmanem… 🙁 ale faktycznie jeśli do tej „walki” w ogóle dojdzie co jak dla mnie w cale nie jest pewne to faktycznie będzie niezła szopka – parodia westernu…. 🙂 😉

 3. heh,Pudzian też dużo pokazywał przed Thompsonem a się wypompował po 1 rundzie.Musieli mu tlen dostarczyć,tak samo może być z nim,zaatakuje pierwszy,ale ostatni skończy.

 4. Apeluję do ludzi zajmujących się sportem o olanie tego „widowiska”
  dopiero jak nikt nie bedzie interesowal sie tego typu szopkami w naszym kraju bedzie mogl sie rozwijac normalny sport i zawodnicy mma kb k1 mt i innych dyscyplin beda mogli zaczac zarabiac normlane pieniadze i bedziemy mogli ogladac ich na normalnych walkach.
  banujcie ta kiche!!!

 5. po treningach z Oknińskim może go nawet znokautować.Co do Kornika z Irokezem,tez wszyscy mówili że nie ma z nim szans,a co posłał go szybko na dechy.Gardy nie utrzyma Burneika,Najman bedzie go ganiał przez 1 rundę aż się zmęczy a potem go wykończy w 2,weźcie to se obejrzyjcie,ja tak se ten pjedynek wyobrażam,tyle że Najman to sam tłuszcz,a Burneika jest od niego niższy a nie wyższy i nie utrzyma gardy,obejrzyjcie sobie,tak to może się skończyć:http://www.youtube.com/watch?v=jxMc0A_e1RY

 6. Lubie Koksa ale polegnie.
  Obiektywnie zerknijcie jak mu się Michał przewraca 🙂
  Jedyna szansa dla Roberta to taka, że tu udaje i jaja sobie robi a w realu umie kopać, bić i trzymać gardę. Jeśli pokaże się w ten sposób co na filmie to Marcin wygra.

 7. Nie myślałem, ze kiedykolwiek to powiem, ale nie widzę możliwości zeby Marcin Najman przegrał walkę…Burneika jest ruchowym inwalidą(umysłowym zresztą też ale lubie go czasem poogladac bo jest zabawny i nieszkodliwy)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *