Halo, Panie Atencio? Jeff Monson czeka!

Po tym jak u Josha Barnetta wykryto zabronione substancje Tom Atencio miał, albo nadal ma duży problem. Do gali Affliction Trilogy pozostało 9 dni, a nadal nie znamy rywala Fedora Emelianenko. Wczoraj na konferencji prasowej ogłoszono, że na 95% będzie nim Vitor Belfort, który nadal widnieje na rozpisce Affliction 3. Vitor miał stoczyć pojedynek z Jorge Santiago. Władze Affliction również chcą zorganizować walkę Fedorowi z Brettem Rogersem. Bretta wielu fanów MMA wybrało w internetowych ankietach dotyczących możliwego rywala dla Rosjanina. Ale oprócz dwóch wyżej wymienionych kandydatów jest wielu chętnych – między innymi Jeff Monson.

„Jestem gościem który może wygrać z Fedorem. Jest świetnym zawodnikiem. To jest idealnym pojedynek. Jestem gotowy na walkę z nim. Chcę pokonać Fedora. Moim celem jest zostać najlepszym na świecie, nawet jeżeli to zależy od jednej walki.”

– mówi „The Snowman”.

6 thoughts on “Halo, Panie Atencio? Jeff Monson czeka!

  1. Jeff może i miałby szanse w grapplingu, ale w dziedzinie uderzeń to jest raczej słaby. A Fedor ma dobry timing i ciosy jak młotkiem. Stawiam, że Monson padłby po jakichś 10 sekundach lub 30 jak zacznie w porę uciekać 😉

  2. Jak na moje oko Monson spokojnie by wytrzymał ze dwie rundy. Jednym uderzeniem raczej Fedor by go nie posłał na deski więc w razie ewentualnej wymiany Monson będzie uciekał.
    W ogóle to dziwi mnie, chca rozwalić kartę na rzecz wystawienia Belforta do tej walki, Vitor ma już z kim walczyć niech załatwią kogoś innego Fedorowi tym bardziej, że w grze jest jeszcze Monson i Rogers.

  3. W stanie Kalifornia za lekki zawodnik może nie dostać zgody stanowej na walkę. I może być przeszkodą dla Vitora. I to raczej on miałby szanse wytrzymać coś więcej niż 1 rundę.

    Aha i zawsze mogą wziąć Kimo – odbyłaby się 1 walka człowiek vs. zombie. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *