Greg Jackson: „Rashad ma odpowiednie 'narzędzia' do wygrania z Jonesem”

Rashad Evans nie ukrywa, że jego uczucia zostały zranione. Dopadła go frustracja i gniew na Jon Jones’a, jego byłego kolegi z teamu Greg Jackson MMA, za to że zgodził się na walkę między nimi. Nie ograniczył jednak swojego gniewu tylko do Jonesa, opuścił też całkiem zespół Jacksona i obecnie trenuje na Florydzie z byłym trenerem zapasów z teamu Jacksona, Mikem Van Arsdalem. Jackson i jego specjalista od uderzeń Mike Winkeljohn skomentowali sytuacje, oraz nadchodzącą walkę:

Greg Jackson: „Myślę, że każdy ma 'narzędzia' do wygranej. Rashad z pewnością je ma. Jeśli „Rampage” (Jackson) złapię Cię dużym ciosem, to ma szansę na wygraną. Każdy ma szansę na odniesienie zwyciestwa.”

Mike Winkeljohn: „Kocham Rashada na śmierć, myślę że jest dużo lepszy niż ludzie myślą. Może być postrachem dla Jonesa. Ma umiejętności, aby go pokonać.”

A tak wypowiedział się były mistrz Strikeforce, Muhammed „King Mo” Lawal: ” Każdy przeciwnik jest do pokonania. Bez wątpliwości uważam, że móglbym pokonać Jon Jonesa. Wiem, że mógłbym go pokonać. Jest dobrym zawodnikiem, ale wszystko co potrzeba, to dobry plan, dobry obóz i wiem że byłbym w stanie wygrać. Rashad ma odpowiednie umiejętności do pokonania Jonesa. Rashad wygra z nim”

Dana White powiedział fanom, że mogą spodziewać się tej walki we Wrześniu lub Październiku.

10 thoughts on “Greg Jackson: „Rashad ma odpowiednie 'narzędzia' do wygrania z Jonesem”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *