Gorący weekend sportów walki w ELEVEN SPORTS

W nadchodzący weekend widzowie ELEVEN SPORTS zobaczą aż cztery bardzo istotne wydarzenia ze świata sportów walki: boksu, kickboxingu i MMA.

Kibice pięściarstwa przekonają się kto zostanie nowym mistrzem świata federacji WBO w wadze ciężkiej. O wakujący od dwóch miesięcy pas w sobotę będą walczyć Joseph Parker i Andy Ruiz Jr. Obaj wejdą na ring w nowozelandzkim Auckland jako niepokonani w zawodowej karierze.

Tego samego dnia o 22:45 będzie miał miejsce inny pojedynek o czempionat globu w wadze ciężkiej, ale tym razem głównymi bohaterami będą giganci kickboxingu. Rico Verhoeven i Badr Hari skrzyżują rękawice w niemieckim Oberhausen na gali GLORY 36 / GLORY Collision.

W piątek o 22:45 w kanale Eleven Sports odbędzie się relacja z Enfusion Live 45. Podczas imprezy odbywającej się w Abu Dhabi kibice zobaczą m.in. turniej z udziałem ośmiu czołowych zawodników kategorii do 67 kilogramów, a także emocjonujący pojedynek w wadze ciężkiej, w którym broniący tytułu Ismael Lazaar zmierzy się z Gideonem Ogabą.

Aż dwa starcia o mistrzowski pas odbędą się w trakcie M-1 Challenge 73. Tytułu w kategorii średniej bronić będzie Ramazan Emiejew, a w piórkowej Ivan Buchinger. Transmisja gali MMA z Nazrania w Inguszetii rozpocznie się w kanale Eleven Sports w piątek o 17:55.

Sporty walki w weekend w kanale Eleven Sports:
piątek, 9 grudnia, godz. 17:55: M-1 Challenge 73
piątek, 9 grudnia, godz. 22:45: Enfusion Live 45
sobota, 10 grudnia, godz. 07:30: Joseph Parker – Andy Ruiz Jr
komentarz: Piotr Momot, Maciej Sulęcki
sobota, 10 grudnia, godz. 22:45: Rico Verhoeven – Badr Hari

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *