GLORY zapowiedziało kolejne dwie gale GLORY 79 i GLORY 80

GLORY ogłasza swój powrót do GelreDome w Arnhem, w Holandii na kolejne dwie gale. GLORY 79 odbędzie się 23 października, a następnie GLORY 80 na początku 2022 roku. Na każde wydarzenie będzie mogło przybyć 27,000 fanów.

Pierwotnie GLORY miało zorganizować galę w marcu tego roku, ale powrót organizacji do GelreDome niestety musiał zostać przełożony z powodu pandemii. Teraz ponownie zaplanowano GLORY 79 na 23 października, która będzie pierwszą galą w Gelredome od czasu GLORY: Collision 2 w grudniu 2019 roku, gdzie Rico Verhoeven z sukcesem obronił swój pas mistrza wagi ciężkiej przeciwko zdeterminowanemu Badrowi Hari. GLORY: Collision 2 było przełomowym wydarzeniem sportowym, które ustanowiło nowe rekordy sprzedaży biletów, frekwencji i oglądalności w Holandii i Europie. Główni bohaterowie GLORY 79 i pełna karta walk zostaną ogłoszone wkrótce.

„Jesteśmy zachwyceni, że możemy powrócić do miejsca, w którym odbyło się nasze największe wydarzenie. Połączenie sił z GelreDome i ponowne przyjęcie prawie 30.000 fanów to coś, na co czekaliśmy od dawna. GLORY 79 zapowiada absolutne fajerwerki, z walkami, które każdy na świecie będzie chciał obejrzeć. Nie możemy się doczekać, aby dać fanom to, na co czekali. Jak możecie sobie wyobrazić, karta walk będzie ogromna, aby dopasować się do wielkości areny” powiedział Scott Rudmann, wiceprezes GLORY.

Herald van de Bunt, prezes GelreDome, również nie może się doczekać, aby powitać GLORY z powrotem w Arnhem:

„GelreDome jest zadowolone, że pierwotnie planowane wydarzenie z marca 2021 roku, które nie mogło się odbyć z powodu koronawirusa, jest teraz zaplanowane na 23 października. Jesteśmy przekonani, że jesteśmy w stanie zaprezentować naszym fanom fantastyczne wydarzenie!”

Walka wieczoru, karta walk i informacje o sprzedaży biletów na GLORY 79 w Arnhem zostaną ogłoszone w nadchodzących tygodniach, w tym szczegóły dotyczące wszelkich wymogów bezpieczeństwa ze względu na koronawirusa.

4 września odbędzie się gala GLORY 78. Będzie to pierwsze wydarzenie GLORY, na którym publiczność będzie mogła oglądać walki na żywo w Holandii od lutego 2020 roku. W walce wieczoru legenda kickboxingu Badr Hari zmierzy się z polskim zawodnikiem wagi ciężkiej Arkadiuszem Wrzoskiem. Na gali dojdzie także do rewanżu w wadze półciężkiej pomiędzy nowym mistrzem Alexem Pereirą z Brazylii a Artemem Vahkitovem z Rosji. Karta walk jest wypełniona od góry do dołu najlepszymi walkami w świecie kickboxingu. Bilety są już w sprzedaży na stronie tickets.glorykickboxing.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *