Glory udostępniło swoją bibliotekę z walkami

To oznacza, że od teraz można na kanale GLORY na YouTube obejrzeć za darmo ponad 2000 filmów z walk w tym także tych archiwalnych.

Do tej pory by obejrzeć takie walki fani musieli uiścić opłatę 54 dolarów za 3-miesięczny abonament. GLORY ogłosiło wczoraj na swojej stronie, że materiały video będą umieszczane na nowym kanale YouTube.

„GLORY posiada jedną z największych bibliotek video na świecie w której znajduje się ponad 2000 filmów. Znajdziemy tam zarówno starsze materiały video jak i te najnowsze z czołówką zawodników K-1.

Najlepsze walki w wysokiej jakości są teraz dostępne dla fanów za darmo.

Całe archiwum otwiera seria walk z gali GLORY 1 Stockholm, która odbyła się w maju 2012 roku w stolicy Szwecji.

Debiutancka gala GLORY z wybuchową akcją charakteryzuje naszą markę.”

Fani MMA także znajdą tutaj coś dla siebie ponieważ zobaczymy tam m.in. walki Siyar Bahadurzada, Marloes Coenen, Akiry Corassani oraz wielu innych. Jak już zostało wcześniej wspomniane ta obszerna biblioteka składać się będzie nie tylko z tych najnowszych gal ale sięgnie także po gale It’s Showtime oraz Ultimate Glory (wraz z United Glory) od 2000 roku. Zobaczymy więc walki takich gwiazd jak Semmy Schilt, Daniel Ghita, Tyrone Spong, Jerome Le Banner oraz wiele innych nazwisk holenderskiej organizacji kickboxingu.

GLORY YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *