Gegard Mousasi o swoim wyborze: „Byłem małą rybą w UFC, jestem dużą rybą w Bellatorze”

Gegard Mousasi Twitter

Zawodnik wagi średniej Gegard Mousasi uważa, że ​​podjął właściwą decyzję zmieniając organizację z UFC na Bellatora.

Mousasi postawił wszystko na jedną kartę oraz na samego siebie wypełniając kontrakt i odchodząc z organizacji UFC. Zrobił to mając serię pięciu zwycięstw i po wygranej walce przez TKO w drugiej rundzie z byłym mistrzem Chrisem Weidmanem.

Dreamcatcher podjął negocjacje zarówno z UFC jak i Bellatorem. Po przeanalizowaniu zalet i wad, Mousasi postanowił opuścić dotychczasową organizację i podpisać kontrakt z Bellatorem. Swoją debiutancką walkę stoczy 20 października przeciwko Alexandrowi Shlemenko na gali Bellator 185.

W rozmowie z MMAJunkie.com, Mousasi wyjaśnił, dlaczego jest tak bardzo zadowolony z przejścia do Bellatora:

„Życie jest łatwiejsze. Mogłem sprowadzić również moich przyjaciół do Bellatora. To jak mnie tutaj traktują jest świetne. Czuję, że Bellator ma miejsce do wzrostu nie tylko dla mnie, ale także jako firma. W UFC byłem małą rybą. W Bellatorze jestem dużą rybą. Dlatego chcę mieć swój udział w rozwijaniu się wraz z Bellatorem. Jest to relacja, której nie miałem z UFC. Tam była firma, która funkcjonowała jak fabryka. Z Bellatorem jest tak, że czuję iż jestem częścią rodziny i staram się jak najlepiej rozwijać z rodziną.”

One thought on “Gegard Mousasi o swoim wyborze: „Byłem małą rybą w UFC, jestem dużą rybą w Bellatorze”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *