Gdziekolwiek Cain Velasquez będzie chiał walczyć, 'Minotauro’ Nogueira będzie gotowy

(mmamania.com)

„Jestem bardzo podekscytowany tą walką. Gdziekolwiek będzie się toczyła, będę gotowy. JEśli mnie sprowadzi do parteru, będę próbował wygrać przez submission. Moje jiu-jitsu będzie 100%. King Mo to jeden z najlepszych zapaśników w Ameryce. Trenowaliśmy dużo obron nogami. Mam tutaj bardzo dobry obóz szkoleniowy. Jeśli wygram tą walkę i dostanę możliwość rewanżu z Mirem, będzie inaczej. Będę w lepszej formie i bez kontuzji. Nie podoba mi się gadanie Mira. Ja się wywodzę z jiu-jitsu, ze sztuk walki. Trenuję ciężko i szanuję moich przeciwników. Nigdy nie powiedziałbym nic złego o moich rywalach. Bo oni też ciężko pracują. Mir nie okazuje szacunku. Myślę, że mogę walczyć do wieku 37 lat. Naprawdę jestem w formie. Będę walczyć, dopóki moje ciało nie każe mi przestać. Czuję się dobrze. Zamierzam pokazać się z jak najlepszej strony.

Antonio Rodrigo Nogueira (32-5-1) mówi, że jest gotowy na wszystko, co przyniesie walka na UFC 110 z Cainem Velasquezem. Big Nog ma nadzieję, że zdominuje wschodzącą gwiazdę i dostanie kolejną szansę na walkę o tytuł (czeka na to od porażki w 2008 z Mirem). Ale czy to już nie za późno? A może Brazylijczyk przeżywa drugą młodość?

8 thoughts on “Gdziekolwiek Cain Velasquez będzie chiał walczyć, 'Minotauro’ Nogueira będzie gotowy

  1. z Randym pokazał klasę najlepszego Minotauro jaki może być w takiej formie jest w stanie pokonać Mira i resztę tych oszołomów może z wyjątkiem tego steryda Brocka(nienawidzę go, nigdy nie kupię jego koszulki), który jest po prostu za duży i za silny

  2. Nogueira bez wątpienia jest aspirantem do bycia mistrzem. On ma 34 lata a to nie jest wiek do przejścia na emeryturę. Walczył z wieloma świetnymi zawodnikami był mistrzem pride i UFC i jest w stanie powtórzyć to po tym jak pokazał się w walce z Randym.

  3. Wybacz ale pierdoły piszesz. Aspirantem to jest właśnie Velasquez, Carwin czy Dos Santos. Z całym szacunkiem dla Minotauro, którego cenie i lubię, to nie widzę go w konfrontacji z tymi młodymi byczkami których wymieniłem. Pokonanie dziadka Couture’a to za mało żeby wieszczyć Nogueirze pas mistrzowski.

  4. a ja w niego wierze mocno-to jest wzor do nasladowania…chcialbym aby jeszcze raz zostal mistrzem a tak Ty go nie widzisz w konfrontacji z mlodymi byczkami tak jak nikt nie widzial Dos Santosa w walce z cro copem i nazywal go kelnerem;)tak jak nikt nie widzial Sonnena w walce z Marquatem;)to jest MMA i wszystko jest mozliwe wiec Minotauro come back!!!!!!!!:)

  5. Seban28

    Jeśli twierdzisz że piszę pierdoły to proszę Cię wymień mi osiągnięcia Velasqueza. Jedynym którego zdołał pokonać jest Kongo a to jedynie przeciętniak wagi ciężkiej, nie twierdze że Velasquez nie ma szansy pokonać minotauro jednak różnica jest między nimi taka że umiejętności minotauro są przeogromne zarówno w stójce jak i w parterze. Tak naprawdę to własnie ten pojedynek pokaże czy Cain Velasquez jest gotowy do walki o pas. Z drugiej strony chciałem Ci powiedzieć że ten młody wg Ciebie Carwin jet starszy on Minotauro 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *