Garść newsów z UFC

Dana White potwierdził, że kolejnym rywalem BJa Penna (15-5-1, 1. miejsce w naszym rankingu LW) w walce o pas wagi lekkiej UFC będzie Frankie Edgar (11-1, 9. miejsce w naszym rankingu LW). Pojedynek odbędzie się najprawdopodobniej na UFC 112 w Abu Dhabi. Wcześniej na tą samą galę zapowiedziano występ dominatora middleweight, Andersona Silvy (25-4, 1. miejsce w naszym rankingu MW), co nie jest jeszcze potwierdzone, ale w tej samej wypowiedzi Dana wyznał, że ma nadzieję iż tak właśnie się stanie.

Nowe walki:

Na 21-ym UFNie w Broomfield zobaczymy starcie aspirującego do Top 10 LHW Vladimira Matyushenko (23-4) z obiecującym półciężkim, Eliotem Marshallem (8-1). Na tym samym evencie wystąpi także Duane Ludwig (19-10), który swoją przygodę z UFC rozpoczął od porażki z Jimem Millerem. Tym razem rywalem członka teamu High Altitude będzie wcale nie gorszy Spencer Fisher (23-5).

Czołowy półśredni świata, Duńczyk Martin Kampmann (16-3, 9. miejsce w naszym rankingu WW), który na UFC 108 bez problemu uporał się z Jacobem Volkmannem (9-2) zawalczy na gali numer 111. Przeciwnikiem „Hitmana” będzie niedawny pogromca Marcusa Davisa, Ben Saunders (8-1-2).

Zmianie uległa także rozpiska wspomnianego wyżej UFC 112. Kendall Grove (11-6) napisał na swoim twitterze, że zawalczy w Abu Dhabi, jednak nie zdążył jeszcze poznać swojego rywala (zrobi to jeszcze w tym tygodniu).

I w końcu na UFC 113 dojdzie do spodziewanego powrotu Patricka Cote (13-5) po poważnej kontuzji kolana, której nabawił się w 2008 roku podczas walki z Andersonem Silvą. Rywalem „Predatora” Został Alan Belcher (15-6).

3 thoughts on “Garść newsów z UFC

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *