Gala KSW na PGE Stadionie Narodowym odbędzie się 27 maja 2017 roku!

KSW porozumiała się z operatorem PGE Stadionu Narodowego. Pierwsza gala zostanie zorganizowana 27 maja 2017r. 

Pierwszy o organizacji gali na PGE Stadionie Narodowym poinformował portal WP SportoweFakty. Będzie to największy obiekt na którym kiedykolwiek gościła federacja KSW, dlatego z pewnością podczas tego wydarzenie zobaczymy występ największych gwiazd tejże organizacji. Z całą pewnością będzie to jeden z przełomowych momentów w polskim MMA z racji tego, że jeszcze kilka lat temu gale MMA w naszym kraju borykały się z wieloma problemami organizacyjnymi robiąc gale w małych miejscach ponieważ większe podmioty nie były zainteresowane współpracą.

Poniżej wypowiedź Macieja Kawulskiego, współwłaściciela KSW:

Stadion to wymagający obiekt, a firma zarządzająca kieruje się prozachodnim podejściem do produkcji wydarzenia sportowego, opiera się na współpracy na wielu polach. Jest zaangażowana w produkcję całego wydarzenia, a wiadomo, że my również mamy ogromne zaplecze. W toku negocjacji pojawiło się wiele różnych modeli i dlatego musieliśmy znaleźć kompromis. To się udało i już teraz mogę powiedzieć, że 27 maja 2017 roku na Stadionie Narodowym będzie miała miejsce największa produkcja widowiska sportowego w tej części świata

Sprzedaż biletów na to wydarzenie rozpocznie się już we wtorek 20 grudnia. Pierwszych zawodników występujących na tej gali mamy poznać w przyszłym tygodniu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *