Gabi Garcia ogłosiła swój udział w Metamoris 5

addisonsportsmedia.com

Niedawno pisaliśmy o tym, że Gabi Garcia zadebiutuje w grudniu w MMA natomiast dziś pojawiła się  informacja o starcie Gabi w Metamoris 5.

W rozmowie z dziennikarzem BJJFOrum, Gabi Garcia zapowiedziała swój udział w turnieju Metamoris 5, który odbędzie się 22 listopada. Walką wieczoru będzie starcie Renzo Gracie i Kazushi Sakuraby.

Pozostałe pojedynki:

Rory McDonald vs JT Torres
Yuri Simoes vs Rafael Lovato Jr
Vinny Magalhaes vs Kevin Casey
Gary Tonon vs Zak Maxwell
Sekretny pojedynek:

Czy to może oznaczać, że Gabi Garcia zawalczy właśnie w sekretnym pojedynku? Koncepcja tej walki zakłada, że zawodnicy muszą dochować do samego końca sekretu, że będą brać w niej udział. Nie wiedzą też kto będzie ich przeciwnikiem.

Jeżeli faktycznie tak miało być, to Gabi Garcia złamała już tę zasadę rozmawiając z dziennikarzem. Mówi się też, że Gabi chce zawalczyć na Metamoris z Rondą Rousey. Jak dotąd przeciwniczka nie została jeszcze ogłoszona. Jeszcze jedną opcją może być to, że Metamoris mogłoby zestawić Gabi Garcie nie z zawodniczką lecz zawodnikiem. Pytanie tylko, czy Metamoris się na to zdecyduje.

4 thoughts on “Gabi Garcia ogłosiła swój udział w Metamoris 5

  1. Nie poznałam jej na tym zdjęciu %-)
    Walką z Rondą odpada, przecież Garcia waży dwukrotnie tyle, co ona 😉
    Z facetem prędzej, w zasadzie wystarczy, że ona go obali, wyłoży się na nim i będzie kontrolować cały czas walkę z góry %-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *