Frankie Edgar nie będzie zaskoczony jeśli Jose Aldo wypadnie z walki na UFC 200

Getty images / UFC
Getty images / UFC

The Answer przed walką na jubileuszowej gali.

Częścią gali UFC 200 będzie drugi pojedynek Frankie Edgara (20-4-1, 14-4-1 w UFC, #2 w rankingu UFC) z Jose Aldo (25-2, 7-1 w UFC, #1 w rankingu UFC) – tym razem o tymczasowe mistrzostwo wagi piórkowej. W pierwszej walce – na UFC 156 – lepszy okazał się Brazylijczyk pokonując rywala jednogłośną decyzję sędziów.

Niedawno pojawiły się plotki o rzekomej kontuzji byłego mistrza kategorii -66kg, które zostały zdementowane przez samego zainteresowanego. Mimo to Amerykanin nie odpuścił okazji do ataku, przypomniał przekładanie pierwszej walki i powiedział, że wycofanie się Brazylijczyka z walki nie będzie dla niego zaskoczeniem.

Mieliśmy walczyć wcześniej a on miał bardzo drobny uraz na stopie po wypadku motocyklowym i musieliśmy przełożyć walkę. Bardzo wątpię w to, że on kiedykolwiek walczył będąc kontuzjowany. Jeśli tak to on musi walczyć kontuzjowany cały czas, ponieważ jak często on wypada z walk?

Ja tylko próbuję skoncentrować się na nim, ale oczywiście nie będę zaskoczony jeśli to się stanie. Widzicie, że to zdarza się w każdej kategorii wagowej, nie tylko nam, ale zwłaszcza Aldo. Wszystko może się zdarzyć.

Jestem w ciężkich treningach na Aldo i jeśli będziemy musieli dokonać korekty, zrobimy to w locie.

Gala UFC 200 odbędzie się 9 lipca w Las Vegas. Walką wieczoru będzie rewanżowy pojedynek Jona Jonesa z Danielem Cormierem.

2 thoughts on “Frankie Edgar nie będzie zaskoczony jeśli Jose Aldo wypadnie z walki na UFC 200

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *