Frankie Edgar będzie chciał odebrać McGregorowi mistrzowskie pasy

Dondi Tawatao Getty Images
Dondi Tawatao Getty Images

The Answer chce dwukrotnie walczyć z Irlandczykiem i odebrać mu dwa pasy.

Frankie Edgar (20-4-1, 14-4-1 w UFC, #2 w rankingu UFC) musi poczekać na swoją walkę o pas kategorii piórkowej, ponieważ obecny mistrz, Conor McGregor (19-2, 7-0 w UFC) najpierw zmierzy się z Rafaelem dos Anjosem (25-7, 14-5 w UFC) w walce o pas kategorii lekkiej.

Amerykanin ma nadzieję, że Notorius pokona mistrza wagi lekkiej a następnie zmierzy się z nim na UFC 200.

Myślę, że to największa walka. Uważam, że jest to walka, którą większość ludzi jest zainteresowana i mam nadzieję, że UFC zrobi właściwe rzeczy i zestawie mnie z Conorem na UFC 200.

To daje większą aurę Conorowi i to co zrobił sprawia, że to będzie wielka walka. Ale ja jestem kumplem z Rafaelem i nie będę rzucał w kogoś nożami ani nie będę nikomu źle życzył. Myślę, że to bardzo trudna walka dla Conora, on ma wszystkie narzędzia potrzebne do pokonania go.

Celem Edgara jest odebranie McGregorowi pasów w kategorii piórkowej (na UFC 200) a następnie w dywizji lekkiej (w rewanżu np. na UFC 204).

Chciałbym tego. Możemy zrobić to znowu na UFC 204 lub kiedykolwiek, to byłaby następna wielka walka. Jeśli oni pozwolą mi dobrać się do niego raz to na pewno to powtórzę.

Jak oceniacie plan Frankiego?

2 thoughts on “Frankie Edgar będzie chciał odebrać McGregorowi mistrzowskie pasy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *