Floyd Mayweather Jr.: „Nigdy nie porównujcie mnie do Conora McGregora. To okazanie braku szacunku wobec mnie”

Mayweather vs McGregor

Jakiś czas temu, kiedy Conor McGregor zdobył pas wagi piórkowej, a potem stoczył dwie walki w wadze półśredniej z Natem Diazem, wiele mówiło się również o walce z Floydem Mayweatherem Jr.

Teraz, kiedy Conor McGregor zdobył tytuł wagi lekkiej po pokonaniu Eddiego Alvareza na UFC 205 i został mistrzem dwóch dywizji, niektórzy powracają do tematu potencjalnej walki McGregora z Mayweatherem. Niektórzy nawet idą o krok dalej porównując Conora McGregora do Floyda Mayweathera w MMA, co z kolei nie podoba się Floydowi o czym wał wyraźnie znać w rozmowie z TMZ Sports.

„Nie wiedziałem, że Conor McGregor jest niepokonany, nie wiedziałem, że króluje w MMA przez ponad 20 lat bez porażki i jest mistrzem w pięciu różnych kategoriach. To coś o czym nie wiedziałem. Teraz mówicie mi, że on jest Floydem Mayweatherem MMA. Jeśli on jest Floydem Mayweatherem MMA, to zastanawiam się, czy on zarobił $300 milionów w jedną noc? Czy on zarobił $100 milionów w jedną noc? Czy zarobił $75 milionów w jedną noc? Jeśli chcecie mówić, że on jest Floydem Mayweatherem MMA, to ok mówcie tak, ale to nie jest prawda.

Ja jestem legendą, żywą legendą i poświęciłem lata ciężkiej pracy dla tego sportu jakim jest boks. To były krew, pot i łzy, miałem wspaniały team i wspaniały rekord. Conor McGregor wyszedł do walki i zrobił to, co zrobił, ale nigdy nie porównujcie mnie do Conora McGregora. To okazanie braku szacunku wobec mnie. Ja jestem słoniem, a słoń nie wchodzi w konfrontację z mrówką. Słoń jest tak duży, że nawet nie zauważa mrówki.”

Floyd Mayweather Jr stwierdził, że nawet nie oglądał ostatniej walki McGregora. Z kolei Conor zapytany przez TMZ o to, co sądzi o komentarzu Floyda, a zwłaszcza o fragmencie ze słoniem i mrówką odpowiedział jednym, krótkim zdaniem:

„Powiedz mi to w twarz!”

9 thoughts on “Floyd Mayweather Jr.: „Nigdy nie porównujcie mnie do Conora McGregora. To okazanie braku szacunku wobec mnie”

  1. Finansowo, rekord walk to jest przepaść niesamowita!!!! Tu Floyd ma racje. Jednak jeśli chodzi o popularność i kase oraz styl to względem reszty swiata mma to taki Floyd. Bo dla niego reszta zawodników to pewnie groszoroby.

  2. @ Junior Kasowo to Floyd jest nie do przebicia. Sportowo też Mc nie może się z nim równać, rudy nawet jednej obrony nie miał-a jak wiadomo to dla kogoś zdobywającego pas to prawdziwy sprawdzian. O rekordzie i o tym że nie przegrał walki już chyba nie muszę pisać. Mc korzysta z chwili i próbuje sprowokować Mayweathera do walki tylko w jednym celu, mianowicie CHCE WIĘCEJ KASY ZAROBIC. Ale Floyd nic nie musi, a UFC nie zapłaci Floydowi tyle ile on by ewentualnie chciał. A Mc brzęczy że on chce za walkę 100mil jakby FM chciał z nim walczyć. Żenujący chudy rudy butny zapatrzony rajer z kompleksem wyższości!!!

  3. kazdy wie ze na zasadach ufc Conor wciągnoł by go nosem co do samego boksu to Conor miał by z nim problemy i zapewne by przegrał ale jak by sie spotkali na ulicy i nie było by żadnych zasad to tak jak pisałem wyzej lewą dziurka od nosa by go wciągnoł
    Walka nie ma sęsu bo jest za duża różnica między dwoma zawodnikami ale kazdy wie o co chodzi …..$$$$$$$$$$…..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *