Finałowa gala Iron Warriors Team odwołana

Niestety finałowa, trzecia gala organizacji Iron Warriors Team zaplanowana na 2 września w Bydgoszczy nie odbędzie się o czym poinformował organizator w oświadczeniu.

Po pierwszej gali, która odbyła się w styczniu organizacja każdego kolejnego wydarzenia była dla nas bardzo trudna. Dwa odwołane terminy oraz poziom sportowy gali czerwcowej spowodowały ogromne koszty organizacyjne, które stały się dla nas za wysokie.

Gala wrześniowa miała pokazać potencjał tego wydarzenia, jednak ze względu na wycofanie się zespołu z Wałbrzycha, który zaburzył formule gali oraz rozwiązanie umowy ze stacją TVN Turbo – co skutkowało rozwiązaniem umów ze wszystkimi sponsorami – nie jesteśmy w stanie zorganizować gali finałowej. Idzie za tym konieczność odwołania gali 2 września, która miała odbyć się w Bydgoszczy.

Wszystkich, którzy wierzyli w tą formułę przepraszamy, a osoby, które zakupiły bilety na galę w Bydgoszczy prosimy zgłosić się o zwrot pieniędzy w miejsca gdzie te bilety nabyły.

Pozdrawiamy, przepraszamy i liczymy, że wrócimy silniejsi!

One thought on “Finałowa gala Iron Warriors Team odwołana

  1. Ehhh szkoda,bo z checia bym zobaczyl jak LKS radzi sobie w finale. Ogolnie uważam, ze iron warriors teamto spoko federacja. Walki emocjonujące i dość duże zainteresowanie taka formula. Wielka szkoda, ale mam nadzieje, ze jeszcze wroca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *