Fight Exclusive Night podpisuje umowę z Polsatem

Organizacja Fight Exclusive Night podejmuje kolejne kroki by być jeszcze bardziej rozpoznawalną w naszym kraju i by docierać do jeszcze większej liczby fanów MMA. Takim właśnie krokiem jest podjęcie współpracy z telewizją Polsat.

Wszystkich kibiców sportu, a sympatyków Kickboxingu i MMA w szczególności, organizacja Fight Exclusive Night pragnie poinformować, iż podpisała umowę na współpracę ze stacją Polsat. Wybór tego partnera gwarantuje nam szersze dotarcie do widzów i jeszcze mocniejszą promocję Sportów Walki w ramach naszej organizacji.

Pierwszą imprezą retransmitowaną w stacji będzie zbliżająca się wielkimi krokami Fight Exclusive Night 3, która czeka nas już 28-go czerwca 2014 w Hali Stulecia we Wrocławiu. Retransmisja gali nastąpi w tydzień po wydarzeniu i mamy nadzieję, że obejrzy ją szeroka rzesza widzów, zarówno tych, którzy będą na gali jak też fanów walk formuły K-1 i MMA. My ze swojej strony zapraszamy wszystkich zarówno do hali, jak też przed ekrany telewizorów do obejrzenia retransmisji w stacji Polsat – naszego partnera telewizyjnego.

Zarząd FEN
Paweł Jóźwiak i Rafał Sawicki

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *