Fedor otwiera nowy sezon M-1

Jeden z najlepszych zawodników MMA bez podziału na kategorie wagowe Fedor Emelianenko przybył do Kijowa, by oficjalnie otworzyć nowy sezon zmagań M-1. Cel wizyty Fedora nie jest tylko zawodowy. Zawodnik będzie miał również czas pozwiedzać i pograć w pingla:). Najpierw Fedor zwiedzi jedną z największych świątyń na świecie: Cerkiew Kijów Pechersk, następnie odbędzie się nieformalne sptkanie z fanami i oficjalna konferencja prasowa, w której będzie uczestniczył najwybitniejszy ukraiński zawodnik MMA Igor Vovchanchyn. Więcej fotek Fiedzi w środku.

źródło: mixfight.ru

11 thoughts on “Fedor otwiera nowy sezon M-1

 1. Fedor- Nie można nie lubić tego faceta,a Kijów ma niezłych sportowców, nie tylko MMA, ale również trójboistów i armwrestlerów, byłem parę lat temu i widziałem trochę wschodnich metod treningowych i warte są one nie tylko bliższego poznania,ale wdrażania u nas.

 2. „Vadim Finkelchtein, menadżer Fedora uznał surowość warunków UFC i brak elastyczności tej organizacji jako dwa główne czynniki uniemożliwiające podpisanie umowy. Były tam takie punkty jak:
  – to ze Fedor nie będzie mógł uczestniczyć w turniejach sambo
  – czy to że UFC odmówiło podpisania umowy z niektórymi członkami z jego drużyny Red Devils.

  „Nigdy nie poznałem Dany White, nigdy nie rozmawiałem z nim przez telefon ani nie wymieniałem e-maili” mówi Fedor. Jednakże, czytałem dużo na Internecie jego wypowiedzi o mnie i Vadimie. Czytałem również E-maile które wysłał Vadimowi; cala korespondencja od niego była denerwująca. Kontrakt który został nam przedstawiony prze UFC był po prostu niemożliwy, nie mógł zostać podpisany:

  – nie mogłem odejść – zerwać kontraktu
  – jeżeli wygrałbym, to musiałbym walczyć 8 razy w ciągu 2 lat
  – jeżeli przegrałbym jedna walkę to dopiero wtedy UFC miałoby prawo zerwać ze mną kontrakt
  – jeżeli byłbym niepokonany, kontrakt przedłużyłby się o jeszcze niesprecyzowany okres czasu za takie samo wynagrodzenie
  – podsumowując nie mógłbym odejść z UFC niepokonany
  – nie mógłbym udzielać wywiadów, grac w filmach czy reklamach
  – nie mógłbym robić niczego bez zgody UFC
  – nie mógłbym brać udziału w turniejach combat sambo; moim sporcie narodowym – rosyjskim sporcie, w którym w swoim czasie współzawodniczył nasz prezydent a ja już więcej nie miałbym do tego prawa”

  http://forum.fight-club.pl/topics3/poznac-fedora-vt603.htm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *