Faldir Chahbari – wywiad przed BOTE 2 !

Beast of the east/ Chahbari from Video Clockwork on Vimeo.

Ten człowiek to chodzący,niedokończony scenariusz. Takie postacie spotykałem dotychczas tylko na kinowym ekranie. Rozmawiając z nim poczułem się mały ale szczęśliwy że istnieje jeszcze „człowieczeństwo”.

Faldir Chahbari, ten 30letni zawodnik ma na swym koncie imponujący rekord 76-11-4. Walczył już chyba z wszystkimi liczącymi się zawodnikami K1. Widzowie ,którym dane było oglądać pojedynki z jego udziałem znają definicję słów piękno i precyzja. Jego droga do ringu hipnotyzuje,jest pełna godności i szacunku do krwi która w nim płynie. Ja, wśród całego zgiełku przygotowań do BOTE II jestem wdzięczny za przeprowadzenie tego wywiadu.

12.06.2010 Hala widowiskowa „Gdynia” to tam Faldir stoczy 92 zawodowy pojedynek. W przeciwległym narożniku wystąpi skandynawski mistrz K1 max Marcus Oberg 24-5. Marcus to bezkompromisowy twardy rywal. Obrał styl prosty ale mocny. Na każde trafienie odpowiada gradem ciosów. Będziemy więc świadkami silnego agresywnego ale efektywnego K1 w starciu z finezją  taktyką i doświadczeniem Chahbariego. Beast of the East II. Młody ,buńczuczny i ambitny adept vs profesor ringu wkrótce w Gdyni.

Maciej „ALF”Glabus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *